Вклоняємося до землі, дякуючи за захист

Дата: 11.11.2022 10:45

Війна забирає цвіт нації, у вічність ідуть найкращі захисники України. Скільки горя та втрат несе українському народові боротьба за свою Незалежність.
Загинув справжній патріот та захисник Задоя Володимир Вікторович, 18 травня 1978 року народження, житель села Яланець.

Під час виконання службових завдань в населеному пункті Кушугум Запоріжської області внаслідок ДТП  отримав тілесні ушкодження,  майже три місяці тривала боротьба за життя та нажаль, життєва зірка Героя навіки згасла 9 листопада 2022 року.
Володимир Вікторович самовіддано боронив нашу країну, її незалежність та віддав своє життя за право кожного українця жити у вільній та суверенній державі. Він був солдатом, водієм відділення 17 стрілецької роти 7 стрілецького батальйону Національної гвардії України.

Томашпільська селищна рада висловлює глибокі співчуття родині та близьким в хвилину невимовного горя. Нехай Всевишній допоможе пережити гіркий біль непоправної втрати.
Царство небесне і вічний спокій!
Низькій доземний уклін, шана та повага Герою Земляку!
Герої не вмирають!