Новини спорту

Дата: 21.11.2022 16:44

19 листопада в Вінниці пройшли обласні  змагання  серед територіальних громад Вінничини  "З Україною в серці, з вірою в ЗСУ" Із шести видів спорту а саме: армспорту(пережимання на руках), гирьового спорту, дартсу, настільного тенісу, шашок,, перетягування канату.

Змагання проводились обласним спортивним товариством  "Колос" Томашпільська громада взяла участь у всіх шести видах спорту. Переможцями змагань в особистому заліку в своїх вагових категоріях по гирьовому  спорту стали майстри спорту Богдан Івасюк, Олег Бабин та Григорій Слободян, призером - Юрій Сокольвяк. Призерами із армспорту стали Сергій Антонов  та Вікторія Мукомел. В загальнокомандному комплексному заліку Томашпільська громада увійшла в п'ятірку кращих громад. Вдячність за надану допомогу для участі команди селищному голові Валерію Немировському, приватному підприємцю Галині Гороховій та депутату обласної ради Івану Споришу.