17 грудня – День працівників державної виконавчої служби України

Дата: 17.12.2022 08:00

Шановні працівники та ветерани державної виконавчої служби Томашпільської територіальної громади!
Щиро вітаємо вас із професійним святом!
Ваша праця відіграє найважливішу роль в процесі реалізації судових рішень. Це - важлива державна справа, яка потребує високої професійної відповідальності та моральних чеснот. Адже громадяни, довіряють вам свої долі, розраховуючи, перш за все, на ваші сумлінність та неупередженість, з чим ви, беззаперечно, справляєтеся на відмінно.
Тож бажаємо вам успіхів у цій нелегкій, але такій потрібній людям справі, міцного здоров’я, мирного неба, добробуту вам та вашим родинам. Хай цей святковий день подарує вам гарний настрій, оптимізм та гордість за вашу професію.
Селищний голова Валерій НЕМИРОВСЬКИЙ, депутатський корпус, члени виконавчого комітету селищної ради, старости старостинських округів.