19 грудня – День адвокатури України

Дата: 19.12.2022 08:00

Шановні представники юридичної спільноти, ветерани адвокатської справи Томашпільської селищної ОТГ!
Вітаємо вас із професійним святом!
Висока честь та величезна відповідальність бути адвокатом. Адже саме ви щоденно допомагаєте людям вирішувати найскладніші, а часто й доленосні, проблеми, твердо дотримуючись конституційних норм верховенства права.
Його величність Закон вашими устами і діями  захищає демократичні права громадян та забезпечує їм використання свобод, гарантованих Конституцією України.
Бажаємо вам, захисники права, міцного здоров’я, родинного тепла, миру, оптимізму, мужності й витримки у відстоюванні справедливості і стійкості, вірності ідеалам правди.
Нехай ваші серця зігрівають людське визнання і подяка, любов і доброта, а ваш професіоналізм, компетентність і рішучість стануть запорукою плідної роботи та зразком служіння благородній меті – становленню та розвитку української держави.
Селищний голова Валерій НЕМИРОВСЬКИЙ, депутатський корпус, члени виконавчого комітету селищної ради, старости старостинських округів.