24 грудня – День архівних установ України

Дата: 24.12.2022 08:00

Шановні працівники та ветерани архівних установ громади!
Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!
Ви є хранителями документальної скарбниці жителів нашої територіальної громади, яка поповнювалася цілими століттями.

Справа працівників архівних установ є надзвичайно важливою, адже ви продовжуєте вік хранимих вами документів, зберігаючи їх для нащадків, чим сприяєте пізнанню історії та усвідомленню людського буття. Ви вміло бережете історичну пам’ять, збираєте факти сьогодення, чим забезпечуєте захист соціальних прав наших громадян. І завдяки вашій щоденній кропіткій праці теперішні та прийдешні покоління матимуть змогу доторкнутися до сторінок нашої історії, якою б вона не була.
Нехай у ці зимові передноворічні дні ваші серця сповняться оптимізмом, натхненням на здійснення планів і задумів та вірою у день прийдешній.
Бажаємо вам міцного здоров’я, мирного неба, родинного тепла і нових трудових звершень на благо добробуту нашої громади.
Селищний голова Валерій НЕМИРОВСЬКИЙ, депутатський корпус, члени виконавчого комітету селищної ради, старости старостинських округів.