Дякуємо за благодійну допомогу

Дата: 10.02.2023 17:28

Днями голова правління Вінницької ГО «Добро немає кордонів» Павло Продан доставив від закордонних благодійників громадської організації у гуманітарний штаб Томашпільської селищної ради благодійну допомогу: одяг, продукти харчування, бутильовану питну воду, електрогенератор та гостинці для багатодітної сім’ї Добровольських з Антонівського старостату, у якій виховується семеро діток - велосипед і смаколики для малечі.

Голова Томашпільської територіальної громади Валерій Немировський, директор КУ «Центр надання соціальних послуг» селищної ради Людмила Поперечна щиро дякують благодійникам та голові ГО «Добро немає кордонів» Павлу Продану за плідну співпрацю та повсякчасну підтримку нашої громади.