Практичний посібник "Допомога в умовах надзвичайних ситуацій"

Дата: 15.05.2023 16:02

Командою ГО «Інтерньюз-Україна» у співпраці із Державною службою України з надзвичайних ситуацій в межах кампанії «Безпека (Ци)Вільних», яка реалізується за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» створено "Практичний посібник із цивільної безпеки. Допомога собі та іншим в умовах надзвичайних ситуацій".

Цей посібник містить поради та правила, які дадуть відповіді на основні питання нашої щоденної побутової безпеки та допоможуть безпечно справитися з надзвичайними ситуаціями. Посібник складається із чотирьох тематичних розділів, кожен з яких відповідає за окрему сферу нашого повсякденного життя в умовах воєнного часу: підготовка родини до надзвичайних ситуацій, безпечна поведінка вдома, безпечна поведінка на вулиці, взаємодопомога. Кожен із розділів містить правила безпечної поведінки в різних ситуаціях.

Звантажити посібник