1 червня аграрії, представники влади та науковці обговорюватимуть перспективи аграрної сфери Вінниччини

Дата: 25.05.2023 10:43

Незабаром, 1 червня, у місті Іллінці Вінницької області відбудеться перша панельна дискусія на тему: «Ефективність аграрних кластерів в умовах війни».

Це буде прекрасна нагода почути думки провідних експертів та фахівців з аграрної галузі, а також обговорити можливості співпраці та партнерства.

Місце проведення заходу: Вінницька область, м.Іллінці, Іллінецький аграрний фаховий коледж, вул.Студентська, 2.

Час: 10:00 - 14:00 (реєстрація з 09:30 - 10:00).

Для усіх аграріїв участь у панельній дискусії безкоштовна. Для реєстрації на захід слід зв’затися із контактною особою: Віталій Мережко, тел. 0637690903.

Міжнародний сільськогосподарський кластер «Дністер» запрошує агровиробникі, підприємців з галуей виробництва агропродукції і добрив, представників місцевої влади та представників науквоих установ до співпраці та партнерства в межах реалізації програми #EU4Business