ДО УВАГИ ВПО ГРОМАДИ

Дата: 03.10.2023 08:26

У Вінниці та області триває реєстрація на грошову допомогу від УВКБ ООН для родин ВПО, а також тих, хто повернувся до свого постійного місця перебування після вимушеного переселення.
6 жовтня реєстрація ВПО, які перебувають на території Томашпільської громади, проводитиметься у приміщенні селищної ради з 11.00 до 15 00 години. ЛИШЕ ОДИН ДЕНЬ.

Подати заявку на грошову допомогу від УВКБ ООН можуть родини,
✔️ що не отримували раніше допомогу від міжнародних організацій,
✔️мають дохід, менший за 5400 грн на особу;
✔️ належать до таких категорій:
1️⃣   переселенці, які перемістилися після 24.02.22 до Вінницької області /  Вінниці;
2️⃣  люди, які виїздили за кордон чи до іншої області після 24 лютого 2022 р. через воєнні дії та повернулись до своїх місць постійного проживання.
✔️До того ж мають хоча б один із критеріїв вразливості (для всіх 2 вищезазначених категорій):
✅ родина, яка має лише одного з батьків (або батько, або мати) з одним або кількома дітьми віком до 18 років або з особами похилого віку (55 років і старше);
✅ родина, яку очолює одна самотня/ кілька самотніх осіб похилого віку (55 років і старше) або особа похилого віку з однією дитиною чи кількома дітьми віком до 18 років;
✅Родини з однією або кількома особами з особливими потребами. А саме ті, що мають: інвалідність, хронічні захворювання. Перелік не обмежується тільки цими критеріями особливих потреб;
✅ Прийомні сім’ї, які опікуються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками (потрібне документальне підтвердження).
 Детальніша інформація про грошову допомогу та адреси офісів в інших регіонах: https://bit.ly/3Tgnpx5
Інформаційна підтримка та можливість поставити питання: https://t.me/IDPhelp
Гаряча лінія УВКБ ООН: 0 800 307 711.
Для збору даних мають бути присутні всі члени родини.
Для сімей, членами яких є маломобільні люди, які не можуть прибути до пункту реєстрації, допускається реєстрація за оригіналами документів (за умови надання медичної довідки, що підтверджує їхній стан здоров’я).
Інформація, яку необхідно буде надати:
- ПІБ згідно з документом, що посвідчує особу;
- місце та дата народження, номер телефону (на який вам надійде СМС про надходження коштів!);
- податковий номер (необхідний для виплати допомоги);
- свідоцтво про народження дітей (за наявності);
- номер банківської картки (необхідний для виплати допомоги). Картки “єПідтримка” не підходять.
- будь-які документи, що підтверджують приналежність до категорії вразливості (довідки, витяги тощо)