«ГАЗМЕРЕЖІ» відтепер здійснюють розподіл газу у Вінницькій області

Дата: 03.10.2023 10:20

З 1 жовтня 2023 року розподіл природного газу споживачам на території Вінницької області (за виключенням кількох населених пунктів) та в місті Гайворон надає новий Оператор ГРМ – Вінницька філія ТОВ «Газорозподільні мережі України».
Дію ліцензії АТ «Вінницягаз» на розподіл газу припинено.

Філії національного оператора ТОВ «Газорозподільні мережі України», які входять до Групи Нафтогаз, отримали ліцензії НКРЕКП на ведення діяльності у Вінницькій, Дніпропетровській, Івано-Франківській, Миколаївській, Сумській та Хмельницькій областях.
Основне завдання нових філій — формування безперебійних маршрутів газопостачання від магістральних газопроводів до кінцевого споживача.
«Наше завдання — розвивати та посилювати стратегічні можливості системи, а не лише «втримувати її на плаву» в умовах ворожих обстрілів», — акцентував очільник Групи Нафтогаз Олексій Чернишов.
Загалом по всій державі компанія «ГАЗМЕРЕЖІ» забезпечує потреби 6.6 млн клієнтів силами 14 філій.
Вінницька філія «Газмережі» працює в штатному режимі та в повному обсязі виконує взяті на себе зобов’язання: здійснює розподіл газу майже 470 тис. споживачів, забезпечує роботу екстреної служби «104», приймає показання лічильників, обслуговує газорозподільну систему, її забезпечує стабільне та надійне функціонування. Відповідні повноваження компанії надано згідно з Постановою НКРЕКП № 1769 від 29.09.2023 року.
Тариф на розподіл газу для вінничан залишився незмінним – 2,112 грн.за 1 куб.м. , з урахуванням ПДВ.
Розмір щомісячного платежу до кінця поточного року також не зміниться.
Номери особових рахунків споживачів залишаються незмінними.
Однак, з 1 жовтня оплату послуг розподілу газу потрібно буде здійснювати за новими реквізитами:
Вінницька філія ТОВ «Газорозподільні мережі України»,
код за ЄДРПОУ 45165321, МФО 302076, АТ “ОЩАДБАНК”
п/р UA553020760000026032301473821 - для побутових споживачів (населення):
п/р UA603020760000026033300473821 для непобутових споживачів

Друковані платіжки для оплати послуг з новими реквізитами Вінницької філії ГАЗМЕРЕЖ споживачі отримають після 12 жовтня.
А разом з ними – заяви на приєднання до типового договору розподілу газу, які потрібно заповнити та передати новому Оператору ГРМ.
Показання газового лічильника слід традиційно передавати щомісяця з 1 по 5 число.
Наразі це можна зробити сервісами Газопостачальної компанії «Нафтогаз України» my.gas.ua. Вінничани можуть також передати дані в муніципальній системі єдиного рахунку pay.vn.ua.

Якщо у споживача є борг за розподіл природного газу перед АТ «Вінницягаз», його потрібно сплатити за старими реквізитами.
У разі виникнення питань зверніться до найближчого Центру обслуговування клієнтів або Контакт-центру за номерами: 066-300-2-888; 098-300-2-888; 093-300-2-888

Уся актуальна інформація з питань розподілу газу на офіційних інформаційних ресурсах Вінницької філії ГАЗМЕРЕЖ: сайті https://vn.grmu.com.ua/ , сторінках у Facebook та Телеграм.