Як швидко та легко укласти договір розподілу газу з новим оператором ГРМ - Вінницькою філією «ГАЗМЕРЕЖІ»

Дата: 20.10.2023 09:46

З 1 жовтня 2023 року згідно з Постановою НКРЕКП №1769 від 29.09.2023
 року оператором газорозподільних мереж у Вінницькій області та місті Гайворон стало ТОВ «Газорозподільні мережі України» в особі Вінницької філії.

Укласти договіррозподілу природного газу з новою газорозподільною компанією можна за спрощеною процедурою.

Для цього достатньо підписати Заяву-приєднання, яку споживачі природного газу отримають разом з паперовими рахунками за жовтень.

Нагадуємо, що договір розподілу газу є публічним, однаковим для всіх споживачів і не потребує двостороннього підписання.

Отже, щоб приєднатися до договору вам достатньо заповнити  Заяву-приєднання і передати її на адресу Вінницької філії ТОВ «ГАЗМЕРЕЖІ».

Ознайомитися зі змістом договору можна на офіційному сайті НКРЕКП, в газетах «Вінниччина» № 40 від 04.109.2023 р., «Гайворонські вісті» № 40 від 05.10.2023 р.  або на сайті газорозподільної компанії https://vn.grmu.com.ua/ у розділі “Важлива інформація”.

ЩобзаповнитиЗаяву-приєднання потрібно зробити наступні кроки:
 Знайдітьтекст заяви на внутрішньомубоціплатіжки за розподіл газу за жовтень;
 Перевірте та/або внесітьсвоїдані у відповідні поля:
 якщоВашіперсональніданізбігаються, тодіпоставтевідміткубіля слова “Підтвердити”;
 якщоВашіперсональніданівідрізняютьсяабовідсутні, внесітьактуальнуінформацію у цьомуполі та поставтевідміткубіля слова “Підтвердити”.
 Післяперевіркиперсоніфікованихданихпоставтесвійособистийпідпис та дату підписання у відповідні поля в нижнійчастині Заяви-приєднання;
 Від’єднайте Заяву-приєднання від рахунку за розподіл газу та передайте її до Вінницької філії ТОВ “Газорозподільні мережі України” найзручнішим для Вас способом:
 Надішліть на поштову адресу компанії: 21012,м.Вінниця, пров.КостяШироцького, 24;
 Залиште у спеціальній скриньці у найближчому Центрі обслуговування клієнтів;
 Передайте контролеру під час його чергового візиту до Вашої оселі.
 Надішліть скан-копію заповненої та підписаної заяви на електронну адресу office.vn@grmu.com.ua

Саме на основі заяви - приєднання національний оператор газорозподільних мереж укладає зі споживачами офіційну угоду про розподіл палива та надає послуги розподілу.

Договір укладається на безстроковий період з метою забезпечення фізичної доставки обсягів природного газу, що належать споживачу (його постачальнику), власне до споживача та можливості санкціонованого відбору природного газу з газорозподільної системи.