Донорська кров дозволяє рятувати життя як військових, так і цивільних

Дата: 01.12.2023 15:45

З метою заповнення лікарняного банку крові КНП «Вінницький обласний центр служби крові Вінницької обласної ради» 12 грудня 2023 року буде працювати виїзна бригада центру з метою заготівлі донорської крові ( з 9.00год. цілий робочий день).

Донорська кров дозволяє рятувати життя як військових, так і цивільних в той час, коли на фронті тривають бойові дії, а росіяни продовжують тероризувати обстрілами українські міста і села.

Просимо Вас долучитися до важливої спільної справи та взяти участь у залученні донорів 12 грудня 2023 року для забезпечення пацієнтів препаратами крові та її компонентів.
Захід буде проводитись за адресою: смт. Томашпіль , площа Тараса Шевченка ,2(1 поверх будівлі блакитного кольору, пенсійний фонд)