З 13 по 19 листопада 2023 року в Україні пройшов 2-й етап національного Тижня безпеки дорожнього руху

Дата: 27.12.2023 14:06

У рамках реалізації заходів II Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2021-2030, проголошеного Генеральною Асамблеєю ООН, з 13 по 19 листопада 2023 року в Україні пройшов 2-й етап національного Тижня безпеки дорожнього руху.

Тижні безпеки дорожнього руху проходять в Україні двічі на рік та є однією із найбільших інформаційно-просвітницьких платформ для привернення уваги суспільства до проблем дорожньо-транспортного травматизму. Тижні мають на меті консолідацію зусиль державних органів, відомств, структур, зацікавленої громадськості та ЗМІ для напрацювання спільних рішень та розв’язання цієї проблеми.