Воїн-земляк із Великої Русави Олександр Мудрик отримав «Золотий хрест» від Головнокомандувача ЗСУ

Дата: 15.01.2024 16:44

Сержанта прикордонних військ України, нашого воїна-земляка, жителя села Велика Русава Олександра Мудрика за проявлену особисту мужність, стійкість, рішучість і успішне виконання бойових завдань згідно наказу Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного від 17 грудня 2023 р. відзначено почесним нагрудним знаком «Золотий хрест» а також йому вручено нагрудний знак «За мужність в охороні державного кордону» від Адміністрації Державної прикордонної служби України.

У мирний час Олександр працював водієм у місті Вінниця. Звідси з перших днів повномасштабного вторгнення пішов добровольцем захищати рідну землю від ворога-загарбника, спочатку вступивши до тероборони міста, згодом - поповнивши лави прикордонних військ України. За цей час йому довелося брати участь у бойових діях на різних напрямках фронту. Не одноразово за зразкову службу та відвагу отримував відзнаки від командування ЗСУ. Нині солдат Олександр Мудрик стійко боронить рідні кордони у Сумській області.
Пишаємося нашим мужнім земляком! Вітаємо Олександра із заслуженими нагородами. Дякуємо за захист, бажаємо Божого захисту, міцного здоров’я, витримки, чекаємо з омріяною перемогою додому!

Захисник Олександр Мудрик зі зброєюдокумент до нагороди "Золотий хрест"документ до нагороди