ОГОЛОШЕНО ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС «БЛАГОДІЙНА УКРАЇНА-2023»

Дата: 31.01.2024 12:08

Асоціація благодійників України та Оргкомітет Національного конкурсу «Благодійна Україна» оголошують 17-тий конкурс із відзначення доброчинних ініціатив України – Національний конкурс «Благодійна Україна-2023»Це єдиний чинний загальнонаціональний проєкт з відзначення кращих благодійників та найефективніших благодійних і волонтерських ініціатив в Україні. Його проводить Асоціація благодійників України.

За підсумком конкурсу кращих доброчинців — благодійників, волонтерів і меценатів країни — відзначають унікальною нагородою «Ангел добра».

Восени 2023 року стартував новий етап Національного конкурсу «Благодійна Україна-2023» — «Благодійність на захисті України».

У ньому можуть брати участь бізнесові структури, благодійні та громадські фонди й організації, волонтери, громадські діячі та благодійники (бізнес і приватні особи), які надавали благодійну допомогу у період з 1 січня по 31 грудня 2023 року.

Щоб узяти участь, необхідно заповнити конкурсну заявку (.doc) та надіслати її до 30 квітня 2024 року (включно) на пошту konkurs@blagoukraine.org.

Деталі та додаткову інформацію шукайте на сайті: www.blagoukraine.org.