Загиблого на війні поліцейського із Комаргорода нагороджено «Хрестом хоробрих»

Дата: 12.02.2024 14:21

Бійця штурмового полку «Цунамі» Департаменту поліції особливого призначення «Об’єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» молодшого лейтенанта поліції Сергія Миколайовича Бойка із Комаргорода, згідно Наказу головнокомандувача ЗСУ, за відданість українському народові, особисту мужність і самовідданість, проявлені під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджено почесним нагрудним знаком «Хрест хоробрих» посмертно.

У квітні 2023 року Сергій одним із перших добровольцем вступив до лав штурмового полку «Цунамі» Департаменту поліції особливого призначення «Об’єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють». З неабиякою відвагою та патріотичною рішучістю виконував усі поставлені бойові завдання, скрізь прагнув бути першим.
Загинув 26-річний хоробрий воїн 6 жовтня 2023 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Курдюмівка Бахмутського району Донецької області.
Посмертну нагороду сина днями у селищній раді матері загиблого Героя Оксані Володимирівні Борденюк вручив заступник начальника Департаменту поліції особливого призначення «Об’єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» полковник поліції Валерій Юзва в присутності представників Головного управління поліції Вінницької області, відділення №2 Тульчинського районного відділу поліції ГУНП у Вінницькій області, голови Томашпільської громади Валерія Немировського та працівників селищної ради.
Вічна і світла пам'ять воїну-земляку Сергію Бойку, усім загиблим Захисникам і Захисницям, які жертовно поклали свої життя на вівтар волі і незалежності рідної Батьківщини.
Низький уклін і щирі співчуття матері і рідним Героя. Розуміємо, що жодне втішне слово, жодна найвища нагорода не здатні втамувати нестерпного болю від втрати найріднішої людини. Хай милостивий Господь укріпляє Вас, дає сили і наснаги жити далі.

фотографія Сергія Бойка у чорній рамці, свічка