Форум “Зустріч для змін” 17 лютого 2024 року

Дата: 15.02.2024 13:14

ГО "Інститут медіації партнерства" разом з Національною мережею розвитку локальної філантропії запрошують на форум “Зустріч для змін” - подію, що ініціює діалог між бізнесом, громадськими організаціями та органами місцевого самоврядування.

Тут спікери поділяться інструментами для підвищення ефективності проєктів, напрацюваннями щодо взаємодії під час реалізації активностей спільно з громадським сектором, органами місцевого самоврядування та бізнесами. "Зустріч для змін" дозволить вам визначити потенційні шляхи для співпраці між різними секторами, що може привести до створення сталого партнерства.

Що буде на зустрічі?

Два панельних обговорення:

1. “Чи можлива співпраця бізнесу, громадського сектору та організацій громадянського суспільства на рівні громади?”
  2. “Моделі співпраці: як оформити партнерство?”

Також буде проходити практичний воркшоп, де на основі кейсів успішного партнерства учасники зможуть створити попрактикуватися у співпраці.

Дата проведення: 17 лютого 2024 року (субота).

Більше деталей за посиланням тут. Зареєструватись на подію можна за посиланням тут. Долучайтесь!

Фото без описунапис Інститут Медіації Партнерства