Родині загиблого Героя-земляка Володимира Палія передали його посмертну нагороду – медаль «Захиснику Вітчизни»

Дата: 16.02.2024 15:24

Указом Президента України від 18.07.2023 р. за особисту мужність, самовіддане виконання військового обов’язку, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України посмертно нагороджено медаллю «Захиснику Вітчизни» хороброго воїна-Героя, томашпільчанина Володимира Олександровича Палія.

Сьогодні у залі селищної ради посмертну нагороду Героя його дружині Галині Максимівні і доньці Ліні вручив начальник відділення обліку мобілізаційної роботи – заступник начальника першого відділу Тульчинського РТЦК та СП майор В’ячеслав Рузяк.
З великою повагою від імені усіх жителів громади Томашпільський селищний голова Валерій Немировський висловив щирі співчуття і слова підтримки родині полеглого військовослужбовця, усі присутні в залі хвилиною мовчання вшанували його світлу пам’ять.
Палій Володимир Олександрович з перших днів повномасштабного вторгнення російського ворога-загарбника добровольцем став на захист рідної Батьківщини.  Брав участь у запеклих боях за оборону Донеччини, Лисичанська, Сєвєродонецька, населених пунктів Піски, Опитне. Служив у званні солдат, навідник 3-го механізованого відділення 2-го механізовано взводу 1-ої механізованої роти 2-го механізованого батальйону. Загинув мужній воїн під час виконання бойового завдання 21 серпня 2022 року поблизу села Опитне Покровського району Донецької області.
В знак шани від земляків іменем загиблого військовослужбовця  Володимира Палія названо одну із вулиць селища Томашпіль.
Доземний уклін тобі, Герою! Хай на рідній землі, за волю та незалежність якої ти віддав найдорожче, що мав - своє життя, ніколи не згасне пам’ять про твій неоціненний ратний подвиг.
Вічна і світла пам’ять усім полеглим за волю і незалежність Батьківщини українським Захисникам і Захисницям!