МОЛОДІЖНІ ІНІЦІАТИВИ В УМОВАХ ОБМЕЖЕНИХ РЕСУРСІВ СЕЛА

Дата: 19.02.2024 14:56

З 16 по 18 лютого у селі Стіна у рамках проекту «Відродження Одвічної Русави» відбувся 3-денний тренінг під назвою «Молодіжні ініціативи в умовах обмежених ресурсів села».
У пізнавальному заході взяли участь активісти с. Стіна, працівники Томашпільської селищної ради, бібліотеки та активні жителі Томашполя, Пеньківки, Гнаткова, Клембівки. Гостинно приймав Еко-центр Стіна.

Учасники тренінгу обговорювали можливості співпраці між громадами, обмінювалися досвідом, ділилися ідеями розвитку громади. Здобули нові знання у написанні грантових заявок.
Безмежна вдячність тренерам Марії та Ярославу Геращенкам «Пангея Ультима» та Юрію Степанцю «Vereta».
Проєкт «Відродження Одвічної Русави» відбувається за підтримки European Youth FoundationРади Європи.
#europeanyouthfoundation #stina