25 лютого – День української жінки

Дата: 25.02.2024 08:00

Дорогі жінки нашої громади, Берегині українського роду!
Прийміть наші найщиріші вітання з нагоди Дня української жінки!
Дуже символічно, що це свято припадає саме на кінець зими - час, коли вже починає пробуджуватися природа, а на зміну холодам приходять теплі і сонячні дні.

Ви – берегині родинного тепла і затишку. Проте життя сучасної жінки не обмежується лише родиною. Ви – наш надійний тил і підтримка, і молитовна броня на полі бою. На вашій мудрості, силі і терпінні тримається весь світ, а ваша ніжність і жіночність надихають чоловіків на нові подвиги і звершення.
Нехай весна живе у вашому серці за будь-яких обставин, а домівки будуть наповнені радістю і благополуччям. Нехай все в житті вдається, близькі та рідні завжди будуть здоровими, а робота приносить лише задоволення. Нехай кожен день дарує надію та впевненість на краще, життя наповнюється новими враженнями та позитивними емоціями.
Перемоги, миру та злагоди вам і вашим сім’ям!
Зі святом, наші дорогі берегині!
З повагою селищний голова Валерій Немировський, депутатський корпус, члени виконавчого комітету селищної ради, старости старостинських округів.