9 березня – День землевпорядника

Дата: 09.03.2024 08:10

Шановні працівники та ветерани землевпорядної служби громади!
Щиро вітаємо із професіним святом усіх, хто обрав своїм покликанням працю на рідній землі, хто турбується про її стан та родючість, про її сьогоднішнє і майбутнє!
Важко переоцінити внесок землевпорядників у забезпечення раціонального використання й охорону земельних ресурсів. Адже земля - наше основне національне багатство, наша святиня і  годувальниця. Зараз в Україні проводиться земельна реформа, і саме землевпорядники є її безпосередніми виконавцями.

Прийміть щиру вдячність за вашу сумлінну працю і вірність обраній справі. Від вашого професіоналізму у великій мірі залежить, наскільки по-господарськи використовується земля, і в якому стані вона буде передана нащадкам. Бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров’я, добра і благополуччя і нових трудових досягнень.
Нехай у ваших оселях завжди панують мир та спокій, у справах – мудрість і виваження, у серцях – весняний настрій та любов до рідної землі.
З повагою голова Томашпільської селищної ради Валерій Немировський, депутатський корпус, члени виконавчого комітету селищної ради, старости старостинських округів.