27 березня в Томашполі відбудеться безкоштовний семінар про гранти для бізнесу.

Дата: 11.03.2024 16:33

Маєте давню мрію виготовляти сири, розпочати виготовлення ковбас, надавати професійно послуги у бьюті сфері, налагодити швейну справу чи будь-яку іншу  та бажаєте щоб вона приносила не лише задоволення, а й кошти? Рішення є - ГРАНТИ ДЛЯ БІЗНЕСУ.

Залучайте кошти на розвиток власної справи, а власні заощадження використовуйте для інших цілей!

Хочете більше дізнатись які є грантові програми, умови участі в них? - Приходьте на безкоштовний семінар і ми розкажемо вам:

▶️ які є гранти;

▶️ що потрібно для того щоб взяти участь у грантовому конкурсі;

▶️ як заповнити бізнес-план.

Захід організовано Томашпільською селищною радою спільно з Агенцією регіонального розвитку Вінницької області.

Агенція має досвід розроблення та реалізації грантових проєктів для бізнесу та вже допомогли залучити майже 2 млн грн на розвиток та започаткування бізнесу підприємцям із Вінницької області і з радістю поділиться досвідом із вами.

👤Для кого: підприємці, активні та ініціативні мешканці Томашпільської громади, які хочуть розвивати власну справу.

⏰Коли: 27 березня

🔹10:00 – 13:00 год

📍Де: селище Томашпіль, площа Тараса Шевченка, будинок 4, зала №2 адмінприміщення Томашпільської селищної ради.

✍️Для участі ОБОВ’ЯЗКОВО зареєструйтеся до 25 березня за посиланням https://forms.gle/fRhhPLSCWgMo3wu7A

""