В Томашполі відбудеться п'ятиденний навчальний захід для започаткування та розвитку бізнесу

Дата: 02.04.2024 15:43

Маєте давню мрію надавати професійно послуги у б’юті-сфері, мати власну кав'ярню, виготовляти крафтов продукти, налагодити швейну справу чи будь-яку іншу або ж маєте діючий бізнес у Томашпільській громаді, фермерське господарство і хочете його розвивати, але потребуєте знань та фінансових ресурсів? – Рішення є – беріть участь у навчальній програмі «Започаткування та розвиток бізнесу у період кризи» й отримайте практичні знання для ведення бізнесу та/або залучення коштів на його започаткування чи розвиток.

Якщо хочете дізнатися як саме залучати ресурси для бізнесу, розробити бізнес-план, дізнатися про секрети маркетингу, юридичні та бухгалтерські аспекти ведення бізнесу, отримати консультації? - Реєструйтеся на безкоштовну навчальну програму, що впроваджується Агенцією регіонального розвитку Вінницької області та Томашпільською селищною радою.

НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА ПЕРЕДБАЧАЄ:

5-ти модульну програму офлайн-тренінгів з бізнес-планування.

4 інформаційних онлайн-семінари з актуальних питань ведення бізнесу тривалістю до 2 год (травень-червень);

Індивідуальні консультації з експертами з підготовки бізнес-плану;

Експертний супровід при підготовці пакету документів для участі у конкурсах та програмах з фінансової підтримки бізнесу.

Для кого?

🔸діючі підприємці (мікро та малий бізнес), що планують розвиватися та залучати ресурси на розвиток свого бізнесу в усіх сферах, в т.ч. фермерські господарства, одноосібники;

🔸активні мешканці громади, в т.ч. ВПО, ветерани та ветеранки, що мріють про відкриття власної справи, але потребують знань, навичок та ресурсів.

Де: селище Томашпіль, Площа Тараса Шевченка, 4.

Коли: 16, 17, 18 та 22, 23 квітня - з 10:00 - 18:00 год.

ВажливоКількість місць обмежена, учасників буде відібрано н аконкурсній основі.

✍️ Деталі навчальної програми та форма реєстрації на участь за посиланням: https://forms.gle/obpDTF7e8t5HPTA67  .

Кінцевий термін заповнення форми реєстрації: 10 квітня 2024 р. РеєстраціяОБОВ’ЯЗКОВА, кількість місць обмежена.