Благодійний фонд «МХП-Громаді» оголошує конкурс бізнес-ідей "Роби своє".

Дата: 03.04.2024 15:58

Для підтримки сталого розвитку підприємництва як відповідь на негативні економічні та соціальні наслідки війни в Україні.

Для кого? - ті, хто планують розпочати власну справу та потребують коштів; - ті, хто вже має власний бізнес та прагне його розширити; - ветерани та члени їх сімей.

Фонд Конкурсу становить 10 млн грн (із врахуванням податків та зборів), які в повному обсязі будуть виділені на фінансування відібраних бізнес-ідей.

Тож інформуємо Вас про конкурс та терміни подання бізнес-ідей:
1. Конкурс проводиться на території Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Івано-Франківської, Київської, Львівської, Полтавської, Сумської, Тернопільської, Хмельницької, Черкаської та Чернігівської областей України та м. Київ.
2. Хто може взяти участь:
- ветерани, військові, родини ветеранів/військових та загиблих ветеранів війни/військових;
- підприємці, які вже мають готовий бізнес;
- підприємці, чий бізнес постраждав через війну:
- ті, хто планує почати новий бізнес.
3. Сума фінансування однієї бізнес-ідеї становить до 100 000 грн.
4. Співфінансування бізнес-ідеї з боку учасників Конкурсу є обовʼязковим і передбачає власний внесок в розмірі 100% і більше від розміру гранту.
5. Конкурс розпочався 12 березня 2024 року. Завершується прийом заявок 09 квітня 2024 року.
Оголошення переможців - 09 травня 2024 року.
6. Для участі в Конкурсі всі зацікавлені особи подають заповнену та підписану Заявку на участь та Аплікаційну форму за посиланням: https://doyourbusiness.com.ua/form
7. Отримати консультації або поставити запитання можна за номером +38 066 522 10 66 або написати на електронну адресу   https://doyourbusiness.com.ua/

""