17 квітня – День працівників пожежної охорони України

Дата: 17.04.2024 08:00

Шановні працівники та ветерани пожежної охорони Томашпільської територіальної громади!
Щиро вітаємо вас із професійним святом!
Ви за покликом серця обрали одну з найскладніших професій, яка потребує рішучості, витримки, мужності відданості та відповідальності. У будь-яку хвилину ви готові прийти на допомогу тим, хто того потребує, іноді для того навіть ризикуючи власним життям. І як результат вашого професіоналізму – попередження і приборкання вогняної стихії, врятовані людські життя, збережені матеріальні й культурні цінності.

Щиро дякуємо кожному працівнику особового складу 28-ї Державної пожежно-рятувальної частини та ветеранам пожежної служби за мужність, професіоналізм і самовідданість.
Щиросердно бажаємо вам Божого захисту, міцного здоров’я, життєвої наснаги, сімейного затишку, незборимої волі та стійкості духу, вольових рішень, сухих рукавів та поменше тривожних викликів.
Перемоги і мирного неба нам усім!
З повагою голова Томашпільської селищної ради Валерій Немировський, депутатський корпус, члени виконавчого комітету селищної ради, старости старостинських округів, керівники усіх структурних підрозділів селищної ради.