До відома суб’єктів бджільництва – з 20 по 25 квітня оброблятимуться поля цукрового буряка

Дата: 18.04.2024 09:39

ПрАТ «ПК «Поділля» повідомляє про планове застосування засобів захисту рослин, зокрема обробку посівів цукрового буряка із застосуванням пестицидів та агрохімікатів (1. Децис 100 ЕС, КЕ, інсектицид - діюча речовина дельтаметрин 100 г/л, класифікація препарату-2; 2. Бетанал Експерт 274 ЕС, КЕ, гербіцид, десмедифам, 71 г/л + фенмедифам, 91 г/л + етофумезат, 112 г/л, класифікація препарату – 3) на земельних ділянках у межах Томашпільської ТГ: поблизу сіл Нетребівка - 493,24 га та Яланець - 1216,31 га.

Обробка буде проводитись з 20 по 25 квітня 2024 року з 18.00 по 10.00 год.
Метод обробки:
наземний.
Відповідальна особа: керуючий філії "Клембівка" - Крижанівський Сергій Миколайович.
Звертаємо увагу пасічників на небезпеку для бджіл у вказаний вище період та необхідність вивезення пасік в безпечне місце. Обмеження льоту бджіл - 96-120 годин (визначено на основі ДР).