Новини Томашпільської селищної ради

Виїзний прийом громадян у Томашполі

Відповідно до розпорядження голови Тульчинської райдержадміністрації з метою створення необхідних умов для реалізації конституційного права на звернення, проведення прямого діалогу з громадянами, кваліфікованого, об’єктивного і оперативного вирішення порушених ними питань 18 серпня 2021 року виїзний прийом громадян у приміщенні Томашпільської селищної ради провів голова Тульчинської райдержадміністрації Олександр Гаврилюк.

15:16 18.08.2021

Кількість нещасних випадків на виробництві збільшилась через професійні хвороби на COVID-19

В 2021 році рівень виробничого травматизму зростає в зв’язку з поширенням на території України COVID-19. Лабораторно підтверджені випадки інфікування COVID-19 медичних працівників та інших працівників, що пов’язані з виконанням професійних обов’язків в умовах підвищеного ризику зараження на COVID-19 розслідуються, як випадки гострого професійного захворювання, відповідно до вимог «Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 року №337.

11:56 18.08.2021

Служба зайнятості закликає до легалізації трудових відносин!

Офіційне оформлення трудових відносин з працівниками – прямий обов’язок працедавців. Незважаючи на роз’яснення в засобах масової інформації та вимоги чинного законодавства, працевлаштування у правовому полі для багатьох сьогодні є серйозною проблемою.          Легальна зайнятість передбачає не тільки використання робочої сили на законних підставах, а й виплату найманому персоналу «білої» заробітної плати. Інколи факт працевлаштування завуальовують укладенням цивільно-правових договорів. Слід пам’ятати, що такий вид трудової діяльності застосовується зазвичай для виконання конкретного обсягу роботи, що спрямована на певний результат, і у разі досягнення цієї мети, договір вважається виконаним і дія його припиняється.

16:29 17.08.2021

Про скликання позачергової 11 сесії 8 скликання Томашпільської селищної ради

Відповідно до розпорядження селищного голови від 16 серпня 2021 року №210 "Про скликання 11 позачергової сесії Томашпільської селищної ради" 19 серпня 2021 року відбудеться засідання 11 сесії селищної ради в залі засідань селищної ради за адресою площа Тараса Шевченка 4. Початок о 10 год.

14:54 17.08.2021

УВАГА! ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН!

Відповідно до розпорядження голови Тульчинської районної державної адміністрації від 18.06.2021 року № 90, з метою створення необхідних умов для реалізації конституційного права громадян на звернення, проведення прямого діалогу з громадянами, кваліфікованого, об’єктивного і оперативного вирішення порушених ними питань:

11:16 16.08.2021

Дитячий майданчик знову сяє яскравими фарбами

Дитячий ігровий майданчик у центрі Томашполя – улюблене місце для відпочину та ігор місцевих дітей. Однак, під дією природних явищ та активного користування, пофарбовані поверхні майданчика втрачають свій естетичний вигляд.

11:57 13.08.2021

Аналіз виконання бюджету Томашпільської селищної територіальної громади за 7 місяців 2021 року

Станом на 1 серпня 2021 року до загального фонду бюджету Томашпільської селищної територіальної громади надійшло 54 745 819 грн. власних доходів (без врахування міжбюджетних трансфертів), що становить 116,4 % виконання до уточненого плану на 7 місяців в сумі 47 013 973 грн. та 56,5 % виконання до уточненого плану на рік в сумі 96 919 770 грн. В порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження доходів загального фонду бюджету в абсолютній сумі збільшились на 26 296 600 грн., або на 92,4 %, а у співставних умовах надходження збільшились на 12 197 140 грн., або на 28,7  %.

14:10 10.08.2021

ДСНС закликає дотримуватися пожежної безпеки під час збору урожаю

Тульчинське районне управління  ГУ ДСНС України у Вінницькій області закликає мешканців області та суб‘єктів господарської діяльності дотримуватися пожежної безпеки під час збирання урожаю. Основними причинами виникнення пожеж під час жнив є необережне поводження з вогнем, порушення правил експлуатації комбайнів, машин та агрегатів, а також – випалювання стерні. Вогонь від недопалка чи сірника швидко розповсюджуються сухою соломою і загрожує знищенням сотням гектарів зернових. Гасіння пожежі у полі вимагає значних матеріальних засобів і людських ресурсів.

09:37 09.08.2021

До 80-ти річчя масових розстрілів євреїв в Яришівському яру

4 серпня 1941 року у Томашполі,  який був захоплений німецько-фашистськими загарбниками, почалися масові розстріли мирного населення, зокрема, єврейського. Протягом цього дня на території Яришівського яру було розстріляно більше 100 осіб єврейської національності. Серед розстріляних були жителі села Ракової.  В день 80-ти річчя масових розстрілів Томашпільський селищний голова Валерій Немировський, його перший заступник Віталій Годний та секретар селищної ради  Оксана Потуторовська відвідали місце поховання загиблих та поклали корзину квітів до меморіалу.

16:15 04.08.2021