Новини Томашпільської селищної ради

1 грудня – День працівників прокуратури

Шановні працівники та ветерани органів прокуратури! Щиро вітаємо вас із професійним святом! Сьогодні перед вами стоять важливі завдання – бути на сторожі інтересів України та її народу, захищати демократичні права і свободи громадян, гарантованих Конституцією. Суспільство розраховує на вашу відповідальність, справедливість, професійність та принциповість.

08:00 01.12.2023

У вітряну погоду контролюйте наявність тяги в димових та вентиляційних каналах

Вінницька філія «ГАЗМЕРЕЖІ» нагадує - у вітряну погоду порушується тяга в димових та вентиляційних каналах. Більше того, є загроза утворення так званої «зворотної тяги». За таких умов підвищується небезпека накопичення всередині приміщень смертельно небезпечного чадного газу.

10:27 29.11.2023

30 листопада завершується прийом документів на відшкодування витрат за установку індивідуального доїння або (та) холодильну установку

Нагадуємо про те, що приймання документів від фізичних осіб для отримання часткового відшкодування витрат за закуплену установку індивідуального доїння або (та) холодильну установку завершується  30 листопада 2023 року.

14:18 28.11.2023

У  Стіні на честь Берегині народної пісні відкрито меморіальну Дошку

У Стіні на честь Берегині народної пісні відкрито меморіальну Дошку

26 листопада у селі Стіна відбулась знакова подія – відкриття меморіальної Дошки на честь відомої фольклористки, заслуженого працівника культури України, етнографа, майстра народної творчості, ткалі, виконавиці та хранительки української народної пісні Зої Зосимівни Чорної. Пам’ятний знак встановлено на фасаді сільського будинку культури. У заході взяли участь начальник відділу загально-організаційного забезпечення селищної ради Євгенія Аверченкова, гфоловний спеціаліст відділу освіти, культури і туризму Інна Карпин, працівники центру культури і дозвілля Томашполя та його філій, родичі, громадськість села.

14:59 27.11.2023

Щодо діяльності Ради бізнес-омбудсмена

В межах реалізації ініціативи “Покращення регіонального/місцевого бізнес-клімату” експерти ГО «Електронна республіка» спільно з представниками Ради бізнес-омбудсмена за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» розробили інфографічні матеріали з інформацією щодо діяльності Ради бізнес-омбудсмена. (завантажити).

11:07 27.11.2023

ПАМ’ЯТАЄМО. ЄДНАЄМОСЯ. ПЕРЕМОЖЕМО!

Вже багато років четверта субота листопада об’єднує українців через спільне болюче минуле. Цього дня ми вшановуємо пам’ять невинно замордованих жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.

09:30 25.11.2023

Відбулась позачергова 44 сесія селищної ради 8 скликання

Сьогодні, 22 листопада, голова Томашпільської селищної ради Валерій Немировський провів пленарне засідання позачергової  44 сесії селищної ради 8 скликання. В його роботі взяли участь  17 депутатів із 26 обраних, запрошені. Перед початком засідання Валерій Федорович традиційно привітав із Днем народження листопадових депутатів-іменинників Ларису Лівіцьку, Сергія Гаврилюка, Олександра Дорося, Віктора Щербатюка.

11:31 22.11.2023

Відбулось чергове засідання виконавчого комітету Томашпільської селищної ради

Сьогодні, 21 листопада, у великій залі селищної ради під головуванням очільника Томашпільської територіальної громади Валерія Немировського відбулось чергове засідання виконавчого комітету Томашпільської селищної ради. Перед початком засідання Валерій Федорович привітав з минулим днем народження члена виконавчого комітету, старосту Вилянського старостинського округу Тетяну Олійник. Подякував іменинниці за плідну працю, побажав здоров’я, мирного неба і благополуччя.

15:40 21.11.2023