Новини Томашпільської селищної ради

Дата: від до Скинути

Аналіз виконання бюджету Томашпільської селищної територіальної громади за 11 місяців 2023 року

Станом на 1 грудня 2023 року до загального фонду бюджету Томашпільської селищної територіальної громади надійшло 125 031 877 грн. власних доходів (без урахування міжбюджетних трансфертів), що становить 104,8 % виконання до уточненого плану на 11 місяців в сумі 119 288 431 грн. та 91,8 % виконання до уточненого плану на рік в сумі 136 273 024 грн.

10:48 08.12.2023

7 грудня – День місцевого самоврядування

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати, активісти громадських органзацій! Прийміть найщиріші вітання з нагоди всенародного свята – Дня місцевого самоврядування! Це свято не тільки тих, хто працює в органах місцевої влади, а й усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми, дбають про розквіт нашої територіальної громади.  Адже лише разом - ми громада, яка здатна зробити сучасним та комфортнішим життя нашої малої батьківщини.

08:00 07.12.2023

Відбулось відкриття головної ялинки громади

6 грудня на центральній площі Томашполя відбулось святкове дійство з нагоди відкриття головної новорічної ялинки громади. На цю роль, як і в попередні роки, обрали молоду сріблясту ялину, яка росте у центрі селища. Довкола неї також встановили цікаві казкові фотозони, аби всі бажаючі могли сфотографуватися і залишити гарні спогади про ці зимові новорічно-різдвяні свята.

16:55 06.12.2023

Під час виїзного прийому волонтерів Томашпілля привітали із Міжнародним днем волонтера

6 грудня у Томашпільській громаді плановий виїзний прийом громадян здійснив начальник Тульчинської районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк за участі начальника у справах дітей Віктора Поліщука та керуючої справами Томашпільської селищної ради Інни Шклярук. Під час якого очільник району зустрівся та поспілкувався із волонтерами Томашпільської громади.

16:49 06.12.2023

6 грудня – День Збройних Сил України

Дорогі наші Захисники і Захисниці, шановні працівники та ветерани Збройних Сил України! Сьогодні служити в лавах Збройних сил − це справжній подвиг, бо немає більш благородної місії, ніж захищати свій народ і свою Батьківщину. На вашу долю випало велике і важке випробування війною. Але ви гідно складаєте цей іспит. Незважаючи на всі труднощі, холод і морози, жертвуючи власним здоров’ям та життям, стійко бороните країну на передових рубежах, крок за кроком звільняючи її  від ворога-загарбника.

08:00 06.12.2023

5 грудня - Міжнародний день волонтера

ДЯКУЄМО УСІМ, ХТО ДОПОМАГАЄ Шановні жителі громади! 5 грудня у всьому світі відзначають Міжнародний день волонтера. Це свято кожного, хто за покликом серця допомагає людям, не чекаючи у відповідь ні подяки, ні нагороди, ні визнання.

08:00 05.12.2023

3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю

Шановні жителі громади! Щороку, 3 грудня, разом зі світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. Великою метою якого є привернення уваги до проблем цих особливих людей, захисту їхніх прав, гідності та добробуту.

08:00 03.12.2023

Освітні проєкти "Empower" та "Promova"

Міністерство цифрової трансформації та Міністерство освіти і науки інформує про можливості національної програми з популяризації англійської як мови міжнародного спілкування в Україні Future Perfect (далі – програма), яка створена з ініціативи Президента України. Мовна програма Future Perfect втілюється Міністерством цифрової трансформації України в співпраці з Міністерством освіти і науки України та Міністерством культури та інформаційної політики України, за підтримки USAID / UK Aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS» та Фонду Східна Європа.

16:13 01.12.2023

Відбулося засідання бюджетної комісії Томашпільської селищної ради

1 грудня у залі засідань Томашпільської селищної ради відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань формування бюджету на 2024 рік, яке провела голова комісії Майя Шпикуляк. У його роботі взяли участь очільник громади Валерій Немировський та члени профільних комісій селищної ради.

15:10 01.12.2023

Проєкт Got Job від Карітас-Спес Україна у Вінниці та області) грант до 11.12.2023

Проєкт Got Job має на меті допомогти відновити засоби до існування, сформувати життєві стратегії та можливості жити гідним життям, яке не залежить від гуманітарної допомоги. Ми надаємо бізнес-гранти, гранти на курси навчання та допомогу у виборі професії та працевлаштуванні.

13:55 01.12.2023