Новини Томашпільської селищної ради

Оголошення про набір на службу в поліцію

Відділення поліції Nº2 Тульчинського районного відділу поліції інформує про те, що з 12 грудня 2023 року по 27 грудня 2023 року проводиться набір на службу в поліцію на вакантні посади в ГУНП у Вінницькій області (молодший інспектор відділення охорони адмінбудинків, слідчий, дізнавач) чоловіків та жінок віком до 55 років.

11:10 20.12.2023

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі ІНТЕРНЕТ

14:09 19.12.2023

Інформація з протидії торгівлі людьми

В офісі Омбудсмена України (Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини) розроблено інформаційні матеріали як запобігти торгівлі людьми:

13:13 19.12.2023

19 грудня – День адвокатури

Шановні представники юридичної спільноти, ветерани адвокатської справи!        Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем адвокатури! Ваша відповідальна праця є важливим показником рівня демократії в державі, його політичної та економічної стабільності. Висока честь та величезна відповідальність бути адвокатом, адже саме на вас покладаються надії забезпечення прав та законних інтересів громадян і організацій, дотримання законності та збереження справедливості. Ви щоденно допомагаєте людям вирішувати найскладніші, а часто й доленосні проблеми.

08:00 19.12.2023

15 грудня – День працівників суду

Шановні судді, ветерани та працівники суду! Щиро вітаємо вас із професійним святом. Доброчесне, прозоре судочинство завжди було і є фундаментом суспільства і одним із визначальних факторів його довіри до державних інституцій. Переконані, що кожен із вас володіє не лише високим рівнем знань, а й має виняткові особисті якості – це честь, гідність та принциповість. Адже на вас покладена велика відповідальність за прийняття справедливих, неупереджених рішень в судових процесах. І саме від вашої самовідданої праці залежить дотримання прав і свобод жителів нашої громади і надійний їх захист від беззаконня.

08:00 15.12.2023

На черговій 45-ій сесії селищної ради затвердили бюджет громади на 2024 рік

Сьогодні, 14 грудня, під головуванням очільника громади Валерія Немировського, відбулось останнє у цьому році чергове пленарне засідання 45 сесії Томашпільської селищної ради 8 скликання. У його роботі взяли участь 19 депутатів з 26 обраних, запрошені. Перед початком засідання, присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх полеглих Захисників та Захисниць України, мирних громадян, котрі загинули внаслідок повномасштабного вторгнення російських окупантів. На сесії, згідно порядку денного, розглянуто 46 нагальних питань. Всі вони попередньо детально розглядалися на постійних комісіях селищної ради. Одним із основних проєктів, який сьогодні було прийнято депутатами, був проект бюджету громади - головний фінансовий документ, за яким житиме громада у 2024 році.

14:40 14.12.2023

14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Шановні ліквідатори, жителі громади! Не стихає відлуння Чорнобильських дзвонів, не втрачає своєї гіркоти слід, який залишила після себе страшна аварія на 4-му енергоблоці Чорнобильської АЕС, яка сталася у 1986 році. Родюча чорнобильська земля на великі роки стала зоною, непридатною для життя, 3,5 мільйонів людей постраждали від катастрофи та її наслідків, 10% території зазнала прямого радіаційного ураження, 160 тисяч людей переселено у безпечні місця з Прип’яті та довколишніх районів. Аварію на Чорнобильській АЕС знає і пам’ятає весь світ. Адже це одна із найбільших світових техногенних катастроф, яка не знає ані відстані, ані кордонів.

08:00 14.12.2023

Про скликання 45 сесії Томашпільської селищної ради

Відповідно до розпорядження селищного голови від 04 грудня 2023 року № 270 "Про скликання 45 чергової сесії Томашпільської селищної ради" 14 грудня 2023 року відбудеться засідання 45 сесії селищної ради в залі засідань селищної ради за адресою площа Тараса Шевченка 4. Початок о 9 год.

11:06 11.12.2023

ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ, ВЛАСНИКИ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК ТОМАШПІЛЬСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Відділ земельних відносин повідомляє вам про обов’язковість сплати земельного податку! Так, відповідно до п.14.1.72. Податкового кодексу України (ПКУ) земельний податок – це обов’язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок, а також постійних землекористувачів, окрім пільгових категорій населення визначених п.281.1. ПКУ, а саме:

11:04 08.12.2023