Новини Томашпільської селищної ради

Гуманітарна допомога бійцям АТО

Жителі нашого селища  активно відреагували та долучилися до збору продуктів харчування для  бійців в зоні АТО.  Протягом трьох  днів Томашпільська  селищна рада спільно з жителями селища активно  збирала продукти харчування для  бійців.   Хочеться висловити слова вдячності всім небайдужим, які охоче  долучилися до збору продуктів. Ваша допомога та підтримка дуже важлива для бійців Збройних Сил України, добровольчих батальйонів де несуть службу наші земляки.

11:21 24.12.2014

З Днем міліції України

Шановні захисники правопорядку! Вітаю Вас з професійним святом – Днем міліції! Захист життя, честі і гідності громадян та інтересів держави від протиправних посягань – завдання великої ваги, які виконуєте ви, щоб у нашій державі панували мир та спокій. Ваша служба складна і небезпечна.Не шкодуючи сил і здоров'я, ризикуючи власним життям заради життя інших, ви за будь-яких обставин виконуєте свій професійний обов'язок. Завдяки відповідальному ставленню до службових обов’язків, вмінню долати труднощі та за умови всебічної підтримки з боку суспільства працівники міліції з честю виконають поставлені завдання із зміцнення законності та правопорядку в нашому селищі. У День свята бажаю Вам високих професійних здобутків у благородній справі – служінні українському народу. Міцного здоров’я, родинного тепла вам та вашим близьким!

15:43 19.12.2014

Кубок Томашполя з волейболу

28 листопада на спортивній базі НВК"Томашпільська ЗОШ І-ІІІ ступенів- гімназія"відбулися змагання на Кубок Томашполя із волейболу серед команд селища Томашпіль, участь в яких взяли змішані команди підприємств, установ та організацій району. У відкритті турніру взяли участь голова райдержадміністрації Олександр Закорченний,заступник голови районної ради Валентина Залюбівська та голова Томашпільської селищної ради Валерій Немировський. Змагання проводились з метою розвитку волейболу, залучення населення для занять фізичною культурою та спортом. Ігри проходили за круговою системою. В нелегкій боротьбі перемогла команда «Динамо» районного відділу внутрішніх справ, на другому місці – команда «Золотий колос» управління агропромислового комплексу райдержадміністрації ,на третьому – команда «Держслужбовець» працівників райдержадміністрації. Команда – переможець отримала з рук Валерія Немировського та Валентини Германівни перехідний Кубок та грамоту райдержадміністрації, районної ради, селищної ради, а команди, що зайняли друге та третє місця - Грамоти , а також команди були нагороджені відповідними грошовими преміями.

18:36 28.11.2014

Відбулося засідання виконавчого комітету

26 листопада 2014 року в приміщені Томашпільської селищної ради відбулося засідання виконавчого комітету. В роботі засідання виконавчого комітету  взяли участь Немировський В.Ф., Шклярук І.А.., Балдинюк В.В., Косар Г.К., Маркітан А.Я., Юзвак Л.В., Бабін Г.В., Щербатий А.І.                                                                                                                                                                                                       Було розглянуто такі основні питання:                                                                                                                                                   1.Про відзначення Дня інваліда в селищі.                                                                                                                                                             2.Про виділення коштів для придбання подарунків до Дня Святого Миколая дітям-сиротам  та дітям позбавлених батьківського піклування на території Томашпільської селищної ради.                                                                                                                                           3.Розгляд заяв громадян.                                                                                                                                                                    4.Інші.

10:35 26.11.2014

Відбулося засідання опікунської ради

25.11.2014 року в примішені Томашпільської селищної ради відбулося засідання опікунської ради, були присутні  голова опікунської ради -Косар Г.К., секретар опікунської ради - Шклярук І.А., члени опікунськоїм ради Кириленко С.М., Яворовська В.В., Шпикуляк М.М.,Годна О.І., Чоловська Т.А.,голова селищної ради Немировський В.Ф., юрисконсульт Томашпільської селищної ради -Щербатий А.І., заступник директора по виховній роботі Комаргородського ПАЛ - Дисюк Олеся Володимирівна. На порядок денний були винесені такі питання:

16:39 25.11.2014

З нагоди хліборобського свята

На передодні професійного свята працівників сільського господарства селищний голова Валерій Немировський привітав фермерів селища, вручивши їм Подяки за вагомий внесок у соціально-економічний розвиток району і нашого селища. Також Валерій Федорович зазначив: - Завдяки нашим фермерам та приватним підприємцям,їхній наполегливості та умілому господарюванню. досягнення в сільському господарстві приносять чималі урожаї.

22:32 15.11.2014