Новини Томашпільської селищної ради

Відбулося друге засідання позачергової 34 сесії селищної ради

Сьогодні, 10 лютого, після дводенної перерви, під головуванням селищного голови Валерія Немировського відбулося друге засідання позачергової 34 сесії районної ради 8 скликання.  В  ньому зареєструвалися та взяли участь  21 депутат із 26 обраних, запрошені.

17:33 10.02.2023

Дякуємо за благодійну допомогу

Днями голова правління Вінницької ГО «Добро немає кордонів» Павло Продан доставив від закордонних благодійників громадської організації у гуманітарний штаб Томашпільської селищної ради благодійну допомогу: одяг, продукти харчування, бутильовану питну воду, електрогенератор та гостинці для багатодітної сім’ї Добровольських з Антонівського старостату, у якій виховується семеро діток - велосипед і смаколики для малечі.

17:28 10.02.2023

Аналіз виконання бюджету Томашпільської селищної територіальної громади за січень місяць 2023 року

Станом на 1 лютого 2023 року до загального фонду бюджету Томашпільської селищної територіальної громади надійшло 8 279 900 грн. власних доходів (без врахування міжбюджетних трансфертів), що становить 125,2 % виконання до  плану на січень місяць в сумі 6 610 745 грн. та 6,2 % виконання до плану на рік в сумі 133 620 874 грн. В порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження доходів загального фонду бюджету збільшились на 1 451 727 грн., або на 21,3 %.

08:33 10.02.2023

Пасічники та аграрії радилися, як влітку уберегти бджіл від отруєння пестицидами

Сьогодні у залі засідань селищної ради відбулася спільна нарада спеціалістів Тульчинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, пасічників та аграріїв Томашпільської громади. В ній взяли участь перший заступник голови Томашпільської селищної ради Віталій Годний, головний спеціаліст відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодаства Тульчинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Галина Озерянська, спеціалісти Тульчинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби, пасічники та аграрії Томашпільської територіальної громади.

17:37 09.02.2023

Графік виїзних прийомів громадян керівництвом Тульчинської районної військової адміністрації

З метою створення необхідних умов для реалізації конституційного права громадян на звернення, проведення прямого діалогу з громадянами, кваліфікованого, об’єктивного і оперативного врішення порушених ними питань, у адміністративній будівлі Томашпільської селищної ради у першому півріччі 2023 року відбудуться виїзні прийоми громадян керівництвом Тульчинської районної військової адміністрації.

15:54 08.02.2023

Відбулося перше пленарне засідання сесії селищної ради

7 лютого 2023 року у великій залі засідань селищної ради під головуванням селищного голови Валерія Немировського відбулося перше пленарне засідання позачергової 34 сесії селищної ради 8 скликання. В ньому взяли участь 18 зареєстрованих депутатів із 26 обраних та запрошені. На розгляд сесії було винесено 55 нагальних питань, які попередньо розглядалися на зсіданнях  бюджетної та постійної комісій селищної ради.

17:04 07.02.2023

Томашпільська громада в останню дорогу провела захисника Геннадія Олійника

Шлях війни всіяний болем і сльозами, і кожен новий день тільки множить страждання та додає нових імен до хроніки втрат. Щодня у боротьбі з російськими загарбниками Україна втрачає своїх найкращих синів та дочок. Сьогодні у нашій громаді – скорботний день. Від отриманих в бою важких ран у Київському шпиталі помер наш воїн-земляк, уродженець села Стіна, житель села Вила Геннадій Миколайович Олійник.

08:45 02.02.2023

Урядом врегульовані деякі питання щодо оформлення паспортних документів

Урядом України прийнято постанову «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо оформлення документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України», проєкт якої розроблено Державною міграційною службою України. Прийнятими змінами врегульовуються питання, які значно спрощують порядок оформлення паспортних документів під час воєнного стану.

08:37 01.02.2023

Олімпійський прапор замайорів над Томашпіллям

На центральній площі Томашпільської громади підняли олімпійський прапор на честь проведення ХVІ зимового Європейського юнацького олімпійського фестивалю, який цього року проходить в італійському регіоні Фріулі-Венеція-Джулія і у сусідніх країнах – Австрії та Словенії. Юні спортсмени віком від 14 до 18 років розігрують 59 комплектів нагород у 12-ти видах спорту. Україну на Європейському олімпійському фестивалі представляють 27 юних атлетів, які виступають у таких 9-ти видах спорту: біатлон, лижні гонки, фристайл, гірськолижний спорт, лижне двоєборство, стрибки на лижах з трампліна, фігурне катання на ковзанах, шорт-трек та сноубординг.

10:00 30.01.2023