Новини Томашпільської селищної ради

НАША СИЛА - В ЄДНОСТІ

Цього року виповнюється 104 роки історичній події – об’єднанню Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки в єдину державу. Томашпільська територіальна громада долучилася до відзначення всенародного свята – Дня Соборності України.

13:27 22.01.2023

Томашільщина попрощалася з останнім ветераном-земляком Другої світової війни

78-му річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні зустрічатимуть все менше ветеранів – учасників бойових дій. З кожним роком їх все більше відходить в історію. Ось і Томашпільська громада вже втратила останнього свідка того минулого лихоліття.

14:02 19.01.2023

Даруймо дітям побільше світлих емоцій

Жодних свят діти не чекають так завзято, як Нового року та Різдва. Особливо зараз, під час війни і тяжких випробувань для України. Та, попри все, дітям потрібно дарувати радість й всіляко підтримувати їх віру в дива.  Адже саме приємні відчуття допоможуть їм швидше пристосуватися до мінливого й непередбачуваного сьогодення.

17:01 12.01.2023

Аналіз виконання бюджету Томашпільської селищної територіальної громади за 2022 рік

Станом на 1 січня 2023 року до загального фонду бюджету Томашпільської селищної територіальної громади надійшло 126 375 060 грн. власних доходів (без врахування міжбюджетних трансфертів), що становить 104,1 % виконання до уточненого плану на рік в сумі 121 433 980 грн.

09:43 10.01.2023

«Ліга Поділля» завітає у Томашпіль

Здоров’я людини – найвищий пріоритет. Саме під таким гаслом у грудні минулого року на Вінниччині відбулося відкриття ліги ігор першого аматорського Чемпіонату Вінницької області з волейболу «Ліга Поділля». Його головною метою є популяризація спорту та здорового способу життя та надання можливості здобути новий досвід волейболістам із різних куточків області. Саме в умовах війни фізичне і ментальне здоров’я людей набуває дуже важливого значення. А розвиток спорту підтримає бойовий дух та надасть сили для подальшої боротьби.

10:49 06.01.2023