Новини Томашпільської селищної ради

Томашпільська громада пишається своїми героями

Днями до селищного голови Томашпільської ОТГ Валерія Немировського завітав незвичайний гість – томашпільчанин Микола Іванович Каспрук, який у мирний час працював ветеринарним лікарем.  Його буквально з перших днів війни – 6 березня 2022 року  - було мобілізовано до лав ЗСУ. Нині він - солдат Збройних Сил України, який відбуває службу у 10-тій окремій автомобільній санітарній роті у Дніпропетроській та Запорізькій областях. З нагоди свята - Дня Збройних Сил України за Наказом Головнокомандувача  ЗСУ, генерала Валерія Залужного воїна Миколу Каспрука за сумлінне виконання бойових завдань 6 грудня було нагороджено нагрудним знаком «Сталевий Хрест» та 10-денною відпусткою додому.

16:31 13.12.2022

7 грудня – День місцевого самоврядування

З нагоди свята у залі засідань селищної ради відбулося урочисте зібрання за участю селищного голови Томашпільської територіального громади Валерія  Немировського,  старост, діловодів,  працівників селищної ради та ветеранів місцевого самоврядування Томашпільської територіальної громади. Валерій Федорович від себе особисто та депутатського корпусу щиро привітав усіх присутніх зі святом, подякував за відповідальну, сумлінну та самовіддану працю, завдяки якій жителі нашої територіальної громади почувають себе захищенішими у цей нелегкий час, а також за активну громадянську позицію та особистий внесок у розбудову нашої громади. Адже самоврядці першими приймають на себе людські проблеми, біль та життєві негаразди, прагнуть допомогти та підтримати кожного.

14:52 07.12.2022

7 грудня в Україні святкують Всесвітній день української хустки

Це неофіційне свято, яке щорічно святкується з метою об’єднання жінок різного фаху, віку та національності для збереження українських традицій. В рамках його відзначення проводяться флешмоби «Зроби фото чи відео з хусткою», коли впродовж доби у соціальні мережі виставляють фото чи відео жінок в українських хустках. До цієї гарної традиції долучилися також і чарівні жінки – працівниці Томашпільської селищної ради.

14:50 07.12.2022

Сьогодні День волонтера

Дорогі волонтери та небайдужі люди! Від щирого серця вітаємо Вас з Міжнародним днем волонтера! Бути волонтером – це важлива і відповідальна місія. Хоч раз побувавши в ролі волонтера, дуже важко відмовитися в подальшому від цього заняття. Це стає для людей способом життя. У час, коли наша країна перебуває у  надскладній ситуації, коли порушено територальну цілісність, підірвано економіку саме Ваша активна громадська позиція, небайдужасть та невтомна праця додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє. Адже єднання - це запорука успіху.Висловлюємо слова подяки від імені кожної людини, якій Ви допомогли, за Вашу людяність, безкорисливу працю. Ви витрачаєте вільні хвилини на те, щоб комусь допомогти.  Для Вас найціннішою подякою є розуміння того, що Ви реально можете врятувати людське життя. Нині, завдяки вашій підтримці на фронті воює не тільки зброя - воює український дух, який неможливо здолати!

16:08 05.12.2022

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваноївартості предмета закупівлі

14:22 02.12.2022

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

10:00 29.11.2022

Ні насильству

Насильство над дітьми або жорстоке поводження з дітьми - це фізичне, психологічне або відсутність виховання та піклування над дітьми батьками, особами-опікунами чи сторонніми людьми, які займаються доглядом за дітьми. Насильство над дітьми може включати в себе будь-яку дію насильницького характеру, нехтування, зловживання або нездатність, небажання чи невміння виховання і турботи за дітьми від батьків чи інших осіб, що призводить до фактичної або потенційної шкоди дитині. Може мати місце в сім'ї, місці проживання дитини, на вулиці або в організаціях, школах чи громадах, з якими дитина взаємодіє.

08:00 29.11.2022

16 днів проти насильства

Щороку з 25 листопада до 10 грудня відбувається Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Основне завдання цієї кампанії привернути увагу спільноти до двох актуальних проблем: запобігання і протидія домашньому насильству та торгівлі людьми, а також активізація діяльності державних установ, громадських організацій заради захисту прав людини.

13:22 28.11.2022