Новини Томашпільської селищної ради

Дітям- сиротам та позбавленим батьківського піклування – наша увага і підтримка

Сьогодні відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Томашпільської селищної ради. В ньому взяли участь 9  членів комісії з 15-ти. Головував на засіданні селищний голова Валерій Немировський.

11:51 23.09.2022

22 вересня – День партизанської  слави в Україні

22 вересня – День партизанської слави в Україні

22 вересня 2001 року, в день 60-тої річниці з початку підпільно-партизанського руху в Україні в роки Великої Вітчизняної війни, в країні вперше відзначався День партизанської слави, встановлений Указом Президента від 30.10.2001.

08:00 22.09.2022

21 вересня – Міжнародний день миру

Згідно з Указом Президента України від 5 лютого 2002 року, в країні було засновано національне державне свято - День миру, яке щорічно відзначається 21 вересня. У цей день так само відзначається Міжнародний день миру, заснований ООН.

08:10 21.09.2022

18 вересня – День працівника лісу

День працівників лісу закріплений Указом Президента Україні від 28 серпня 1993 року  і святкується традиційно у третю неділю вересня. Турбота та збереження лісу,  цього природного національного скарбу, - наш спільний обов’язок, а не тільки людей, які обрали професію лісівника, не тільки професійний обов’язок лісництва. У професійне свято працівників лісу ми приєднуємося до привітань на адресу всіх, хто не байдужий до проблем лісового господарства, хто своєю працею і турботою сприяє його збереженню та примноженню, хто просто любить, береже і рятує ліс.

08:10 18.09.2022

17 вересня – День фармацевта (фармацевтичного) працівника України

Так вже трапляється, що людина іноді хворіє. У людей різна імунна система, і їм часто потрібна допомога не тільки лікаря, але і відповідні лікарські препарати. Виготовленням хімічних лікарських засобів і субстанцій займається фармацевтика. Продукти фармацевтики - препарати різної спрямованості. Це антибіотики і вітаміни, серцеві ліки і препарати для шлунково-кишкового тракту, знеболюючі засоби, різні імуномодулятори, допоміжні речовини і багато іншого. У всьому  цьому відмінно   орієнтуються провізори. Вони  здатні визначити якість препаратів,    підкажуть безпечне дозування і зроблять все, щоб призначене лікарем лікування було ефективним. Робота аптечних провізорів і всіх фармацевтичних працівників дуже важлива для нашого здоров’я, і сьогоднішнє свято це яскраво підкреслює. В 2022 році День фармацевтичного працівника України припадає на 17 вересня.

08:30 17.09.2022

17 вересня - День рятівника в Україні

У 2004 році підписаним  Президентом України Указом «Про день працівників цивільного захисту»  було відзначено вагомий внесок пожежників і аварійно-рятувальних формувань і служб у справі захисту населення і територій від наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру. Надалі згідно з Указом Президента України № 830 від 12 вересня 2008 року цей День став мати назву "День рятівника".

08:22 17.09.2022

Всесвітній день прибирання

До відома жителів громади!!!     З метою формування національної культури чистоти, благоустрою, правильного поводження з відходами, дбайливого ставлення до довкілля, розвитку місцевих громад Всеукраїнський молодіжний рух «Let's do it Ukraine»  спільно з міжнародним рухом «Let's Do It World» за підтримки Міністерств, відомств, організацій, установ проводить щорічну міжнародну соціально-екологічну акцію з прибирання зелених зон та благоустрою територій - Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day». Таким чином загальносвітовий рух хоче об’єднати людей і зробити Україну чистішою.

14:22 16.09.2022

Аналіз виконання бюджету Томашпільської селищної територіальної громади за 8 місяців 2022 року

Станом на 1 вересня 2022 року до загального фонду бюджету Томашпільської селищної територіальної громади надійшло 66 540 348 грн. власних доходів (без врахування міжбюджетних трансфертів), що становить                  94,5 % виконання до уточненого плану на 8 місяців в сумі 70 415 030 грн. та                  51,0 % виконання до плану на рік в сумі 130 417 600 грн. В порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження доходів загального фонду бюджету в абсолютній сумі зменшились на 1 413 102 грн., або на 2,1 %, а у співставних умовах надходження зменшились на 4 394 679 грн., або на 6,2 %.

11:13 13.09.2022