Інформація для населення від інших установ та організацій

Міністерство аграрної політики та продовольства України, за підтримки Світового банку та Європейського Союзу, проводить дослідження прямого та опосередкованого впливу повномасштабної військової агресії російської федерації на діяльність українських виробників сільськогосподарської продукції з метою визначення середньострокових та довгострокових потреб аграрного сектору в підтримці, аналізу ефективності поточної політики в агропромисловому комплексі та забезпечення уряду України доказовою базою, необхідною для представлення інтересів українських аграріїв у переговорах щодо вступу до ЄС.

16:47 29.05.2023

Подання декларації відповідності матеріально-технічної бази субʼєкта господарювання

У звʼязку із військовою агресією російської федерації проти України та на конання Указу Президента України No 64/2022 від 24.02.2022 року Тульчинське районне управління ГУ ДСНС України у Вінницькій області повідомляє, що подання декларації відповідності матеріально-технічної бази субʼєкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки можна здійснити через Єдиний ржавний портал адміністративних послуг, у тому числі через інтегровану з ним інформаційну систему ДСНС (https://e-services.dsns.gov.ua) та через портал "ДІЯ".

17:52 22.05.2023

ТОВ «АВГМ ГРУП» запрошує до співпраці власників земель Тульчинського району

ТОВ «АВГМ ГРУП» є представником групи закордонних фірм, які займаються проєктуванням та будівництвом  фотоелектростанцій та вітрових електричних станцій  і на даний час мають наміри проводити свою діяльність в Україні, особливо зацікавлені  орендою земель  у Вінницькій області.

17:49 22.05.2023

Утилізації тари з-під засобів захисту рослин

Компанія ТОВ «НВК «УкрЕкоПром» надає широкий комплекс послуг у сфері поводження з відходами та екологічного обслуговування підприємств в Одесі та по всій території України.

17:42 22.05.2023

Безкоштовне навчання для ветеранів та ветеранок 6-16 червня

Департамент агропромислового розвитку Вінницької обласної військової адміністрації повідомляє, що з 06 по 16 червня 2023 року буде проходите у Школі сімейного фермерства для ветеранів і ветеранок безкоштовний навчальний курс в режимі онлайн на тему «Основи сімейного фермерства і кооперації для ветеранів та ветеранок».

17:23 22.05.2023

Захистіть ваші дані та гроші від шахраїв! Практичні поради

Захист ваших ґаджетів від шкідливих програм, встановлення надійних паролів та кілька правил з кібербезпеки – заходи обачності, які вбережуть вас від зловмисників, які хочуть заволодіти вашими даними, включно з даними банківських карток і акаунтів у соцмережах.

16:52 18.05.2023