Новини Томашпільської селищної ради

До уваги приватних підприємців!!!

Поширення  Закону  України від 04.12.2020р. №1072-ІХ Списання боргу по ЄСВ. Право на  списання сум недоїмки з єдиного внеску мають фізичні особи – підприємці (крім фізичних осіб – підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування) та особи, які провадять незалежну професійну діяльність. Заяву на списання сум недоїмки з єдиного внеску платники можуть  подавати до 1 березня 2021 року.

15:23 12.02.2021

Вакцинація від COVID-19 проходитиме добровільно та безкоштовно!

У лютому Україна отримає 117 тис. доз мРНК вакцини американського виробництва від Pfizer-BioNTech у межах глобальної ініціативи COVAX. Вона відразу буде розподілена для вакцинації працівників лікарень, у яких надають допомогу пацієнтам з COVID-19. Протягом першого півріччя Україна також зможе отримати від 2,2 до 3,7 млн доз вакцини AstraZeneca/Oxford у межах COVAX.

15:06 12.02.2021

Понад 230 заяв до суду та 87 тисяч попереджень отримали боржники за розподіл газу на Вінниччині

На 1 лютого поточного року АТ «Вінницягаз» до суду подано понад 230 заяв про стягнення заборгованості за розподіл газу. Досудові попередження отримали майже 87 тисяч боржників. Компанія вимушена вдаватися до крайніх заходів, адже заборгованість споживачів за доставку газу перевищила 43 млн грн.

15:01 12.02.2021

Конкурс Вінницької обласної Ради «Комфортні громади»: перша інформаційна зустріч відбулася для 9 громад Тульчинського району

11 лютого стартувала серія інформаційних зустрічей із написання проєктів на конкурс Вінницької обласної ради «Комфортні громади» - для 63 громад.Перший семінар провели для представників дев’яти громад Тульчинського району: Тульчинської міської громади, Брацлавської, Вапнярської, Крижопільської, Піщанської, Томашпільської, Шпиківської селищних громад, Городківської та Студенянської сільських громад.

14:08 12.02.2021

200 млн грн спрямують на ремонт комунальних доріг у громадах Вінниччини

Завдяки рішенню обласної Ради «Про обласний бюджет на 2021 рік» передбачено направити максимально дозволені законодавством 20% державної субвенції, а це 200 млн грн, на ремонт комунальних автошляхів безпосередньо в громадах Вінницької області. Зокрема, саме про це говорили із представниками громад Тульчинського району під час першої виїзної інформаційної зустрічі.

13:44 12.02.2021

Аналіз виконання бюджету Томашпільської ОТГ за 2020 рік

Станом на 1 січня 2021 року до бюджету Томашпільської селищної об`єднаної територіальної громади надійшло 62 508 191 грн. доходів (без врахування міжбюджетних трансфертів), що становить 98,8 % виконання до уточненого плану на рік в сумі 63 275 192 грн. В порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження загального фонду місцевого бюджету в абсолютній сумі збільшились на 18 303 505 грн., або на 41,4 % (у 1,4 рази).

10:25 12.02.2021

Інформували студентів Комаргородського ВПУ

На сьогодні в Україні проблема безпеки дітей в інтернеті  постала особливо гостро. Аудиторія користувачів всесвітньої  мережі дедалі розширюється, і її переважну частину становлять діти та підлітки, які повністю не усвідомлюють загроз, що можуть чекати у віртуальному просторі.

15:31 11.02.2021

Увага! Ускладнення погодних умов

За інформацією Вінницького обласного центру з гідрометеорології, 8 та 9 лютого по Вінницькій області та м. Вінниці очікується ускладнення погодних умов: опади у вигляді сильного снігу 20-30 см., значне зниження температури повітря, пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини. Існує висока ймовірність виникнення надзвичайних ситуацій чи подій на транспорті, об’єтах енергетики, зв’язку та в комунальному господарстві.

08:51 09.02.2021

Якими є етапи вакцинації в Україні?

Згідно з планами Міністерства охорони здоров’я України щодо вакцинації від COVID-19 визначена така етапність вакцинації: Етап 1: вакцинація людей із критичним ризиком інфікування та розвитку коронавірусної хвороби COVID-19 та тих, які виконують критичні функції у відповідь на пандемію коронавірусної хвороби COVID-19: планове охоплення: близько 367 000 людей – <1 % від загальної чисельності населення України; підхід до здійснення вакцинації: вакцинація мобільними бригадами.

09:49 08.02.2021

Навчалися уповноважені старостинських округів

З 1 січня 2021 року управління соціального захисту втратили повноваження приймати документи від мешканців громад для надання їм адміністративних послуг соціального характеру. Натомість  питання прийому документів  покладено на рівень місцевих громад, які в цифровому форматі засобами персонального комп’ютера, застосовуючи інтегровану інформаційну програму «Соціальна громада», повинні передавати документи до управлінь соціального захисту населення для прийняття рішень щодо призначення соціальної підтримки.

08:59 05.02.2021