Новини Томашпільської селищної ради

Права дитини мають бути захищеними

Саме про це йшлося на засіданні комісії селищної ради з питань захисту прав дітей, яка відбулася сьогодні. Інформувала згідно з поданими заявами, які надійшли на розгляд комісії, начальник відділу у справах дітей селищної ради Оксана Ярош.

15:20 16.12.2020

Шановні ліквідатори аварії на ЧАЕС!

Минає 34 роки від дня однієї з найбільш техногенних катастроф на України – аварії на ЧАЕС, аварії, яка загрожувала всьому живому не лише в Україні, але й цілому світові. Ви були серед тих, хто першими кинувся на приборкання радіаційної стихії, хто ціною власного здоров’я і навіть життя зумів захистити світ від смертельної загрози.

14:51 14.12.2020

Вітали талановитого земляка Олександра Височанського

«Народився у грудні», - таку назву має поетичний біографічний твір талановитого українського поета, сатирика-гумориста, члена Національних спілок журналістів та письменників України, нашого сьогоднішнього іменинника Олександра Височанського.

18:46 09.12.2020

До акції «16 днів проти насильства»

3 25 листопада по 10 грудня проводиться щорічна Всесвітня акція «16 днів проти насильства». До участі в ній долучається вся міжнародна спільнота. Метою акції є привернення уваги громадськості до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства в сім’ї щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків тощо.

16:37 08.12.2020

7 грудня відбулося перше засідання виконавчого комітету селищної ради 8 скликання

Його робота видалась насиченою. Так перед початком розгляду питань порядку денного селищний голова Валерій Немировський привітав присутніх з Днем місцевого самоврядування та нагородив найдосвідченіших старост об’єднаної територіальної громади почесними грамотами, він представив членам виконкому всіх новопризначених старост та тих, хто продовжує виконувати обов’язки очільників старостинських округів у новому скликанні.

09:48 08.12.2020

Обережно тонкий лід: правила безпечної поведінки на водоймах взимку

Для того щоб уникнути небезпечних ситуацій на льоду, необхідно пам’ятати: - безпечним вважається лід: для одного пішоходу – лід зеленуватого відтінку, товщиною не менше 7 сантиметрів; для обладнання ковзанки – не менше 10-12 сантиметрів (масове катання – 25 сантиметрів); масова переправа пішки може бути організована при товщині льоду не менше, ніж 15 сантиметрів;

09:15 08.12.2020