Новини Томашпільської селищної ради

Представниці Томашпільської ОТГ взяли участь у Обласному форумі  «55+»

23 вересня відбувся Обласний форум для людей старшого віку «55+», організатором якого є Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації. Від об’єднаної територіальної громади комунальною установою «Центр надання соціальних послуг» Томашпільської селищної ради делеговано двох учасниць Олену Годну та Аллу Ковальчук, які активно змагались в спортивній естафеті «Сеньйоріада».

14:12 24.09.2020

Перевірено підготовку закладів культури об’єднаної громади до роботи в осінньо-зимовий період

Протягом 21 та 22 вересня комісією Томашпільської  селищної ради в складі першого заступника селищного голови Віталія Годного, секретаря ради Валентини Залюбівської та директора Публічної бібліотеки Валентина Нагірняк здійснено об’їзд закладів культури об’єднаної територіальної громади.

15:54 22.09.2020

Про скликання 49 сесії селищної ради 8 скликання

Відповідно до розпорядження Томашпільського селищного голови № 235 від 17.09.2020 року "Про скликання  49 сесії селищної ради 8 скликання", частини 7 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», регламенту селищної ради, 29 вересня 2020 року о 10-00 годині в селищному будинку культури Томашпільської селищної ради відбудеться засідання 49  чергової сесії селищної ради 8 скликання.

16:12 21.09.2020

Вітали з професійним святом

Сьогодні селищний голова Валерій Немировський з нагоди професійного свята привітав особовий склад ДПРЧ-28 смт. Томашпіль 2-ДПРЗ ГУДСНС України та вручив Максиму Зіньову начальнику частини грамоту і грошову винагороду, якою відзначено рятувальну команду за високі показники в роботі, мужність, відповідальність у збереженні та захисті людського життя, державного й громадського майна.

11:08 17.09.2020

17 вересня –  День рятівника в Україні

Згідно з Указом Президента України з 2008 року в нашій державі відзначається День рятувальники. Вітаємо працівників пожежної охорони, аварійно-рятувальних служб та інших спеціальних формувань, а також громадян, які зробили свій внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров'я людей.

08:16 17.09.2020

Обстежили умови проживання дітей

Поняття «складні  життєві обставини» досить широке. Зазвичай до сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах відносяться сім`ї, які повністю або частково втратили свої виховні можливості через ті чи інші причини. У результаті цього в таких сім`ях об’єктивно чи суб’єктивно складаються несприятливі умови для виховання дітей.

15:28 16.09.2020

Пасічники можуть отримати дотацію: скільки саме та за яких умов?

25 травня набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 № 395, якою внесені зміни до постанови КМУ від 07.02.2020 № 107. Відповідно до пункту 7 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції надається дотація за бджолосім’ї на безповоротній основі фізичним особам та суб’єктам господарювання, які є власниками бджолосімей, за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей у розмірі 200 гривень за бджолосім’ю. У разі наявності більше ніж 300 бджолосімей максимальний розмір дотації ставить 60 000 гривень одному отримувачу.

15:18 16.09.2020

Долучайтесь до акції «Дай річці простір"

Відповідно до Указу Президента України № 286/2019 від 18 травня 2019 року «Про Стратегію національно-патріотичного виховання», Наказу Міністерства молоді та спорту № 808 від 03.03.2016 р. «Про затвердження реалізації програм проектів та проведення заходів державної політики у молодіжній сфері та сфері національно-патріотичного виховання» (зі змінами), Статуту комунального закладу «ВОМЦ «КВАДРАТ», Наказу № 6 від 02.01.2020 р. про затвердження річного календарного плану заходів реалізує захід – екологічну акцію «Дай річці простір», та у співпраці з Ямпільською районною державною, громадською організацією «Туристична Ямпільщина» та за підтримки Вінницької обласної організації Товариства Червоного Хреста України, що відбудеться 18-20 вересня до Всесвітнього дня прибирання.

15:01 16.09.2020

Звернення Правління АМУ до Президента України. Посилання на відкритий лист:

27 серпня 2020 року відбулось чергове засідання Правління   Асоціації міст України, на якому було прийнято Звернення до Президента України Володимира Зеленського з ініціативою про зустріч для обговорення питання захисту конституційних прав громад.

16:26 14.09.2020