Новини Томашпільської селищної ради

Цього року 12 вересня в Україні відзначається День фізичної культури та спорту

Міцними спортивними традиціями не лише на своїй малій батьківщини, а й за її межами славляться спортсмени та спортивні команди Томашпільської ОТГ. Кваліфіковані та професійні тренери прищепили любов до спорту багатьом вихованцям спортивної школи.

07:36 12.09.2020

Відбулися урочистості з нагоди 404-ї річниці  Дня Томашполя та 4-ї річниці Томашпільської об’єднаної територіальної громади.

Цього року святкове дійство з нагоди 404-ї річниці  Дня Томашполя та 4-ї річниці Томашпільської об’єднаної територіальної громади, відбулося на центральній площі селища.Було воно нечисленним із врахуванням вимог карантину. Розпочалося святкування із внесення прапора Томашполя, право надано учасникам антитерористичної операції. Підняли його на флагшток  Володимир Спринчак і Руслан Навроцький.

21:09 11.09.2020

Шановні громадяни нашого селища та об’єднаної територіальної громади!

За традицією, що склалася нещодавно, у другу суботу вересня ми відзначаємо День селища та Томашпільської об’єднаної територіальної громади. Цьогоріч ми святкуємо 404 річницю першої згадки про наше селище та чотири роки з дня народження нашої громади. Цей день, нагадує нам про нашу маленьку Батьківщину, в якій хтось народився або ж сюди приїхав та залишився тут жити. День селища – це свято, яке єднає всіх, пов’язуючи минуле, сьогодення та майбуття.

13:34 11.09.2020

«Світлиця «У Матусі» святкує свій 10-річний ювілей

Сьогодні славна родина «Світлиця «У Матусі», що при парафії Пресвятої Діви Марії з гори Кармель відзначає ювілейну 10-ту річницю з дня свого заснування. Не один десяток маленьких пташенят-вихованців вилетіло із затишного гніздечка,  виплеканого  щирою турботою отця Станіслава, вихователів, помічників, кухарів, батьків вихованців, всіх, хто завжди переймався і турбується життям дитячого садочка.

12:34 11.09.2020

В Томашпільській об’єднаній територіальній громаді розпочала роботу Служба у справах дітей

В Томашпільській об’єднаній територіальній громаді зі статусом юридичної особи розпочала роботу Служба у справах дітей. Селищний голова Валерій Немировський привітав начальника новоствореної Служби при селищній раді Оксану Ярош, яка успішно пройшла конкурс на посаду, вручивши їй печатку установи.

16:50 10.09.2020

Держпродспоживслужба анонсує проведення осінньої кампанії пероральної вакцинації диких м’ясоїдних тварин

Томашпільське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій  області повідомляє, що з метою збереження стабільної епізоотичної ситуації зі сказу на території Вінницької області та відповідно до розпорядження Головного державного ветеринарного інспектора України від 03.09.2018 № 100 «Щодо організації заходів з проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин в Україні» з 14 вересня 2020 року буде проводитись планова пероральна імунізація диких та бродячих м’ясоїдних тварин.

10:21 08.09.2020

Правила пожежної безпеки в осінньо-зимовий період

З настанням опалювального періоду, рятувальники ДСНС попереджають про можливе різке збільшення кількості пожеж у житловому секторі. Традиційно, люди обігрівають помешкання за допомогою пічного опалення, використовують несправні обігрівачі та перевантажують, або ж зовсім не слідкують за станом електрогосподарства. Щороку усі ці фактори з високою вірогідністю призводять до трагедії.

09:37 07.09.2020