Новини Томашпільської селищної ради

1 жовтня – Міжнародний день людей похилого віку, День ветерана

Шановні жителі Томашпільської територіальної громади, представники старшого покоління! Щиро  вітаю вас з Міжнародним днем людей поважного віку та Днем ветерана. Низько схиляю голову  перед Вами за той величезний вклад у розвиток нашої громади, який кожен з Вас вніс  за роки сумлінної праці, за доброту, людяність і мудрість, якими Ви щедро ділилися з наступними поколіннями нашого краю.

08:30 01.10.2022

30 вересня - День усиновлення

30 вересня Україна відзначає свято людяності і доброти - День усиновлення, коли кожен розуміє, як непросто прийняти рішення усиновити дитину або взяти її у свою сім’ю. В цей день вшановують батьків-усиновлювачів, прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів та піклувальників, які народили своїх дітей серцем.

14:21 30.09.2022

Вітали бібліотекарів з професійним святом та 70-річчя з дня створення Томашпільської біблотеки для дітей

Сьогодні, у день вшанування святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, бібліотекарі України святкуютьть своє професійне свято. Секретар Томашпільської селищної ради Оксана Потуторовська зустрілася з бібліотекарями та від імені селищного голови Валерія Немировського привітала їх з професійним святом і 70-річчям з дня створення бібліотеки для дітей.

11:50 30.09.2022

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек

Віддаючи данину поваги бібліотечному руху в незалежній Україні, 14-го травня 1998-го року Президентом України було підписано Указ про щорічне святкування Всеукраїнського Дня бібліотек. Він  відзначається 30-го вересня як Всеукраїнський день бібліотек і свідчить про глибоку повагу нашого  народу до культури, освіти, духовних надбань і, безперечно, про визнання тієї великої ролі, яку відіграє в державі така поважна інституція, як бібліотека.

09:46 30.09.2022

30 вересня – День усиновлення

День усиновлення  відносно молоде свято. Вперше в Україні воно почало відзначатися з 30 вересня 2009 року. Започатковане Указом  Президента України Віктора Ющенка  2008 року, воно підкреслює суспільну значущість усиновлення (і удочеріння) у забезпеченні права кожної дитини на виховання в сім’ї. Мета цього свята полягає в підтримці та розвитку національного усиновлення.

08:06 30.09.2022

29 вересня - День пам’яті жертв Бабиного Яру – одного з найжахливіших символів Голокосту 29-30 вересня 1941 року, в окупованому нацистами Києві було проведено перший масовий розстріл військовими беззбройного цивільного населення. Загалом із 29 вересня по 11 жовтня 1941 року есесівці вбили майже все єврейське населення міста – понад 50 тисяч чоловіків, жінок, дітей. Тільки в перші два дні розстрілів було вбито майже 34 тисяч людей. 1, 2, 8 і 11 жовтня розстріляли тих, хто не з’явився за наказом – ще близько 17 тисяч осіб.

08:10 29.09.2022

Про скликання 31 сесії Томашпільської селищної ради

Відповідно до розпорядження селищного голови від 15 вересня 2022 року №184 "Про скликання 31 чергової сесії Томашпільської селищної ради", 30 вересня 2022 року відбудеться засідання 31 сесії селищної ради в залі засідань селищної ради за адресою площа Тараса Шевченка 4. Початок о 09 год.

18:34 28.09.2022

Дітям- сиротам та позбавленим батьківського піклування – наша увага і підтримка

Сьогодні відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Томашпільської селищної ради. В ньому взяли участь 9  членів комісії з 15-ти. Головував на засіданні селищний голова Валерій Немировський.

11:51 23.09.2022

22 вересня – День партизанської  слави в Україні

22 вересня – День партизанської слави в Україні

22 вересня 2001 року, в день 60-тої річниці з початку підпільно-партизанського руху в Україні в роки Великої Вітчизняної війни, в країні вперше відзначався День партизанської слави, встановлений Указом Президента від 30.10.2001.

08:00 22.09.2022