Новини Томашпільської селищної ради

22 вересня – День партизанської  слави в Україні

22 вересня – День партизанської слави в Україні

22 вересня 2001 року, в день 60-тої річниці з початку підпільно-партизанського руху в Україні в роки Великої Вітчизняної війни, в країні вперше відзначався День партизанської слави, встановлений Указом Президента від 30.10.2001.

08:00 22.09.2022

21 вересня – Міжнародний день миру

Згідно з Указом Президента України від 5 лютого 2002 року, в країні було засновано національне державне свято - День миру, яке щорічно відзначається 21 вересня. У цей день так само відзначається Міжнародний день миру, заснований ООН.

08:10 21.09.2022

18 вересня – День працівника лісу

День працівників лісу закріплений Указом Президента Україні від 28 серпня 1993 року  і святкується традиційно у третю неділю вересня. Турбота та збереження лісу,  цього природного національного скарбу, - наш спільний обов’язок, а не тільки людей, які обрали професію лісівника, не тільки професійний обов’язок лісництва. У професійне свято працівників лісу ми приєднуємося до привітань на адресу всіх, хто не байдужий до проблем лісового господарства, хто своєю працею і турботою сприяє його збереженню та примноженню, хто просто любить, береже і рятує ліс.

08:10 18.09.2022

17 вересня – День фармацевта (фармацевтичного) працівника України

Так вже трапляється, що людина іноді хворіє. У людей різна імунна система, і їм часто потрібна допомога не тільки лікаря, але і відповідні лікарські препарати. Виготовленням хімічних лікарських засобів і субстанцій займається фармацевтика. Продукти фармацевтики - препарати різної спрямованості. Це антибіотики і вітаміни, серцеві ліки і препарати для шлунково-кишкового тракту, знеболюючі засоби, різні імуномодулятори, допоміжні речовини і багато іншого. У всьому  цьому відмінно   орієнтуються провізори. Вони  здатні визначити якість препаратів,    підкажуть безпечне дозування і зроблять все, щоб призначене лікарем лікування було ефективним. Робота аптечних провізорів і всіх фармацевтичних працівників дуже важлива для нашого здоров’я, і сьогоднішнє свято це яскраво підкреслює. В 2022 році День фармацевтичного працівника України припадає на 17 вересня.

08:30 17.09.2022

17 вересня - День рятівника в Україні

У 2004 році підписаним  Президентом України Указом «Про день працівників цивільного захисту»  було відзначено вагомий внесок пожежників і аварійно-рятувальних формувань і служб у справі захисту населення і територій від наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру. Надалі згідно з Указом Президента України № 830 від 12 вересня 2008 року цей День став мати назву "День рятівника".

08:22 17.09.2022

Всесвітній день прибирання

До відома жителів громади!!!     З метою формування національної культури чистоти, благоустрою, правильного поводження з відходами, дбайливого ставлення до довкілля, розвитку місцевих громад Всеукраїнський молодіжний рух «Let's do it Ukraine»  спільно з міжнародним рухом «Let's Do It World» за підтримки Міністерств, відомств, організацій, установ проводить щорічну міжнародну соціально-екологічну акцію з прибирання зелених зон та благоустрою територій - Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day». Таким чином загальносвітовий рух хоче об’єднати людей і зробити Україну чистішою.

14:22 16.09.2022

Аналіз виконання бюджету Томашпільської селищної територіальної громади за 8 місяців 2022 року

Станом на 1 вересня 2022 року до загального фонду бюджету Томашпільської селищної територіальної громади надійшло 66 540 348 грн. власних доходів (без врахування міжбюджетних трансфертів), що становить                  94,5 % виконання до уточненого плану на 8 місяців в сумі 70 415 030 грн. та                  51,0 % виконання до плану на рік в сумі 130 417 600 грн. В порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження доходів загального фонду бюджету в абсолютній сумі зменшились на 1 413 102 грн., або на 2,1 %, а у співставних умовах надходження зменшились на 4 394 679 грн., або на 6,2 %.

11:13 13.09.2022

11 вересня - День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України!

Кожного дня, запалюючи газ чи включаючи обігрів квартири, ми рідко задумуємося над тим, що за таким звичним елементом комфорту ховається праця великої армії  людей, яких у народі називають просто «газовиками». У складних економічних умовах сьогодення  саме вони  стабільно забезпечують функціонування всіх споживачів, контролюють безпеку використання природного газу. Протягом багатьох десятків років працівники галузі будували виробничі об’єкти, забезпечували їх надійну роботу, набували професійного досвіду, розвивали господарство. І сьогодні ми цілком заслужено можемо пишатись здобутками наших нафтовиків та газовиків.

08:10 11.09.2022

10 вересня – День фізичної культури і спорту

Щиро вітаю спортсменів, тренерів, всіх фахівців галузі фізичної культури і спорту та всіх прихильників фізкультурно-спортивного руху з нагоди Дня фізичної культури і спорту.

08:21 10.09.2022