Новини Томашпільської селищної ради

Дорогі медичні працівники, ветерани медичної служби

Прийміть найщиріші вітання із нагоди вашого професійного свята. Ви представляєте одну з найшляхетніших професій, адже оберігаєте найбільший дар Господній – людське життя! У цьому жертовному, щоденному служінні часто не маєте права на спокій, відпочинок, власні емоції чи навіть страх. Вдень і вночі ви були і ви є  поруч, аби встигнути допомогти хворому! І сьогодні, коли у країні йде повномасштабна війна, як і в будь – який інший  надважкий час ви на цілодобовій сторожі людського життя. Кожен із вас професійно, кваліфіковано виконує важливу функцію лікування та порятунку українців: чи то на прийомі в поліклініці, чи в операційній, чи в будь – якому іншому відділенні. Кожен з вас довів, що вміє працювати в складних умовах, що жоден з вас не ухилявся від своїх обов’язків .   В цей урочистий день щиру вдячність за працю висловлюємо всім медичним працівникам  нашої територіальної громади.

08:00 19.06.2022

День дільничного офіцера поліції

З 2004-го року в Україні щороку 18 червня відзначають День дільничного офіцера поліції. Аби привітати зі святом, з дільничними зустрівся селищний голова Валерій Немировський.

14:22 18.06.2022

Чергова трагічна звістка – втрата ще одного захисника України

13 березня 2022 року під час відсічі збройної агресії внаслідок артилерійського обстрілу та нанесених авіаційних ударів російськими окупаційними військами в населеному пункті Зелений Гай Миколаївської області,  загинув наш земляк, уродженець села Комаргород  Загороднюк Олександр Володимирович, 28.10.1995 року народження.

14:38 17.06.2022

Виплата допомоги від Фонду соціального страхування за час війни

Фонд соціального страхування України продовжує гарантувати для українців страховий захист попри воєнний стан. З початку війни лікарняні та декретні допомоги від Фонду отримали 786,5 тисячі працюючих українців, на це направлено 3,8 мільярда гривень.

14:27 17.06.2022

Медичні працівники приймають вітання з професійним святом

Щороку в третю неділю червня відзначається День медичного працівника - професійне свято працівників галузі охорони здоров`я в Україні. З цієї нагоди до медичних закладів громади завітав селищний голова Валерій Немировський.

11:47 17.06.2022

Фонд соціального страхування відновлює направлення українців на реабілітаційне та санаторно-курортне лікування

Щороку Фонд соціального страхування України забезпечує тисячі працюючих українців реабілітаційним лікуванням після перенесених важких захворювань і травм, а потерпілих на виробництві – санаторно-курортним лікуванням. Однак через повномасштабне вторгнення росії ФССУ був вимушений призупинити направлення працівників та потерпілих до санаторно-курортних закладів, більшість з яких прихистили у своїх стінах евакуйованих українців.

10:56 17.06.2022

Виїзний прийом громадян начальником та заступниками начальника Тульчинської РВА

До уваги мешканців Томашпільської громади! З червня відновлюється особистий виїзний прийом громадян начальником та заступниками начальника Тульчинської районної військової адміністрації.

16:54 14.06.2022

Аналіз виконання бюджету Томашпільської селищної територіальної громади за 5 місяців 2022 року

Станом на 1 червня 2022 року до загального фонду бюджету Томашпільської селищної територіальної громади надійшло 38 561 565 грн. власних доходів (без врахування міжбюджетних трансфертів), що становить 102,7 % виконання до уточненого плану на 5 місяців в сумі 37 538 179 грн. та 29,6 % виконання до  плану на рік в сумі 130 417 600 грн.

16:03 13.06.2022

Загинув, захищаючи незалежність і територіальну  цілісність України

Загинув, захищаючи незалежність і територіальну цілісність України

Сьогодні Комаргород, жителі Томашпільської територіальної громади, Вінниччина і Україна прощалися зі своїм вірним сином, захисником і оборонцем рідної землі, солдатом ЗСУ  Сергієм Борденюком. Він був ще й люблячим сином, коханим чоловіком, турботливим батьком, другом, товаришем і побратимом.   Загинув герой-захисник  від ворожої зброї, від рук  російського агресора, що посягнув на  нашу землю і наше мирне життя, на наш життєвий вибір і наші мрії про майбутнє. Загинув, захищаючи незалежність і територіальну  цілісність України, всіх нас від «принад  руського міра»,  що їх вже більше 8-ми років  нав’язує нашому народові росія.

16:10 10.06.2022

Міністерство розвитку громад та територій України разом із «Програмою Ради Європи«Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні» та ГО « Інтерньюз-Україна» проводить у 2022 році Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади».

10:39 10.06.2022