Новини Томашпільської селищної ради

Томашпільські електромережі повідомляють

У зв’язку з проведенням планових ремонтних робіт на підстанціях та повітряних лініях електропередач, буде здійснюватися вимкнення електроенергії з 09.30 год до 15.30 год:

09:09 23.02.2022

«Гаряча лінія» з питань Територіальної оборони

Відсьогодні у Вінницькій області діє «гаряча лінія» з питань Територіальної оборони Бажаючим проходити контрактну службу у підрозділах територіальної оборони Вінниччини на посадах офіцерського, сержантського та рядового складу звертатися за телефоном: 0432 57 60 70. Також  працює «гаряча лінія» Командування Сил територіальної оборони ЗС України за номером 0800-50-70-28.

11:50 22.02.2022

Про скликання 24 сесії Томашпільської селищної ради

Відповідно до розпорядження селищного голови від 21 лютого 2022 року №61 "Про скликання 24 позачергової сесії Томашпільської селищної ради" 24 лютого 2022 року відбудеться засідання 24 сесії селищної ради в залі засідань селищної ради за адресою площа Тараса Шевченка 4. Початок о 9 год.

10:49 22.02.2022

Новини спорту

У п’ятницю, 18 лютого,  в Крижополі  на районних змаганнях із волейболу серед команд загальноосвітніх закладів дівоча команда нашої громади виборола 4 місце, а юнацька – 6 місце. Захищали честь нашої територіальної громади юні спортсмени Комаргородської ЗОШ І – ІІІ ступенів (учитель фізкультури –  Юрій Сокольвяк).

16:42 21.02.2022

Про припинення Ямпільського відділення управління  виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області

Про припинення Ямпільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області

Повідомляємо, що відповідно до постанови правління Фонду соціального страхування України від 18.11.2021 № 35 «Про внесення змін до структури органів Фонду соціального страхування України та граничної чисельності працівників Фонду соціального страхування України», Ямпільське відділення управління  виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області припиняється з 01 березня 2022 року. Повноваження Фонду соціального страхування України на території Томашпільської   селищної  громади буде здійснювати Тульчинське відділення управління  виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області.

15:58 21.02.2022

Привітали ювілярку

Ця невеличка хатина, що в с. Пеньківка, зручно вмостилася на невисокому плато. Весною, влітку вона потопає в квітах, а цими  зимовими днями радо зустрічала  сонечком у вікнах і  душевним теплом господині оселі гарних  гостей.  Їх 20 лютого 2022 р. було немало, бо прийшли  привітати Лісовету  Іванівну Кабак з поважним ювілеєм – 90-річчям і сільський староста Пеньківки Віктор Ромашук, і соціальний робітник Руслана Ковальова.

14:20 21.02.2022

Герої не вмирають! Слава Україні! Слава її Героям!

20 лютого 2022 року Україна вкотре згадувала трагічну сторінку своєї непростої історії, коли на Майдані в Києві в трагічні дні 18 – 20 лютого 2014 року виросли нові барикади із живих квітів у пам’ять Героїв Небесної Сотні – мужніх захисників свободи і демократії в державі.

09:01 21.02.2022

Героям МАЙДАНУ-  НЕБЕСНІЙ СОТНІ - присвячується

Героям МАЙДАНУ- НЕБЕСНІЙ СОТНІ - присвячується

17 лютого 2021 року Верховна Рада України визнала Революцію гідності одним із ключових моментів українського державотворення та виразником національної ідеї свободи. 20 лютого Україна вкотре згадуватиме трагічну сторінку своєї непростої історії, коли на Майдані в Києві виросли нові барикади із живих квітів у пам’ять Героїв Небесної Сотні – мужніх захисників свободи і демократії в державі.

15:49 18.02.2022

Герої ведуть нас до нових зірок во славу і честь України!

Відсьогодні  в Україні протягом 18 – 20 лютого відзначатимемо урочисту дату, яку продиктувала сама історія, яку українці вибороли патріотизмом, прагненням до свободи, прагненням жити гідно на своїй землі – дні вшанування героїв Небесної сотні. Як же починалась нова революційна історія України? Так, 21 листопада 2013 року Кабінет Міністрів Азарова ухвалив постанову, якою призупинив процес підготовки до підписання Угоди про асоціацію з Європейським союзом. У соціальних мережах одразу з’явилися заклики прийти на майдан Незалежності, щоб висловити протест, і  на Майдані, попри дощ і будний день, прийшло близько двох тисяч осіб, які висловили своє обурення зміною політичного курсу. Їх підтримали у Львові, Хмельницькому, Луцьку, Ужгороді, Харкові та Донецьку.

15:39 18.02.2022

1000 грн єПідтримки можна витратити на оплату за газ

Українці віком від 60 років мають змогу сплатити за природний газ коштами, отриманими у рамках програми єПідтримка. Зробити це можна протягом дев’яти місяців з дня зарахування. Для оплати рахунку за газ грошима за вакцинацію є декілька способів: •    за допомогою кнопки «Сплатити за газ» на сайті «Вінницягаз Збуту» – https://vngaszbut.com.ua/; •    через Особистий кабінет ТВІЙ ГАЗЗБУТ ¬– https://my.vngaszbut.com.ua/ ; •    через Viber-бот ТВІЙ ГАЗЗБУТ – https://bot.gaszbut.com.ua; •    через сайти та мобільні додатки банків.

14:10 18.02.2022