Новини Томашпільської селищної ради

Томашпільські електромережі повідомляють

у зв’язку з проведенням планових ремонтних робіт на підстанціях та повітряних лініях електропередач, буде здійснюватися вимкнення електроенергії з 10.00 год до 14.00 год:

09:38 10.11.2021

Лікарняні не підлягають оплаті під час відсторонення від роботи через відмову від вакцинації

Допомоги за лікарняними листками не надаються працівникам, яких було відсторонено від роботи через відмову або ухилення від обов’язкового профілактичного щеплення проти гострої респіраторної хвороби COVID-19. Виплата не здійснюється за ті дні тимчасової непрацездатності, які збігаються з днями відсторонення від виконання обов’язків.

15:13 09.11.2021

Шановні працівники культури та майстри  народного мистецтва  Томашпільської громади, ветерани сфери культури і народного мистецтва!

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва Томашпільської громади, ветерани сфери культури і народного мистецтва!

Сердечно вітаю вас з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва. Вітаю  всіх,  хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати і примножувати безцінні духовні скарби нашого народу. Високо ціную ваш вагомий внесок у розвиток національної культури. Без вашої підтримки і розуміння, без вашого доброго серця, ініціативності і творчої думки неможливі добрі переміни у нашому суспільному житті.

14:53 09.11.2021

Окрилені творчістю

Сьогодні в Україні в День української писемності відзначається й Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. В цей день вітання приймають всі ті, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати і примножувати безцінні духовні скарби нашого народу. Адже культурні досягнення та традиції – це багатство, яким треба вправно скористатися, а збереження культурного спадку і шанування своїх видатних земляків  стає для нас не тільки приводом для гордості, але й запорукою подальшого культурного розвитку та творчої наснаги.

14:26 09.11.2021

У Асоціації міст України заявляють про ризик позбавлення громад бюджетів розвитку

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль подав до Верховної Ради разом із проєктом Держбюджету на 2022 рік (№6000) зміни до Бюджетного кодексу (№ 6062). Цей законопроєкт дозволяє Міністерству фінансів і місцевим державним адміністраціям зупиняти виконання бюджетів територіальних громад, а також ліквідує бюджети розвитку. Як пояснює регіональний консультант з бюджетних питань АМУ у Вінницькій області Ігор Вернигор:

14:56 08.11.2021

Податкова служба України інформує

Витрати ФОПів – «загальносистемників» ГУ ДПС у Вінницькій області нагадує, що порядок оподаткування доходів фізичних осіб – підприємців визначено нормами Податкового кодексу України. Об’єктом оподаткування є чистий оподатковуваний дохід, тобто різниця між загальним оподатковуваним доходом (виручкою у грошовій та не грошовій формі) і документально підтвердженими витратами, пов’язаними з господарською діяльністю.

14:09 08.11.2021

«Зелена країна» на Вінниччині: тульчинські лісівники, керівники громад, держслужбовці, учні, педагоги, рятувальники – активні учасники акції «Створюємо ліси разом!»

30 жовтня в рамках акції «Створюємо ліси разом» на виконання програми Президента України «Зелена країна» держлісгоспи Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства посадили 105 тисяч штук дерев!

08:59 08.11.2021

Найкращі вітання соціальним працівникам з нагоди їх професійного свята

У неділю своє  професійне свято відзначатимуть люди, чия праця сповнена гуманізму, милосердя і тепла – працівники соціальної сфери. Це свято  традиційно відзначається у першу неділю листопада,  внесене в календар професійних свят указом Президента України у 1999 році та є визнанням того, що наша держава визнає людину як найбільшу цінність, а турботу про неї – як свій почесний обов’язок.

14:00 04.11.2021

НОВИНИ СПОРТУ

Минулими вихідними в кубку області з гирьового спорту, що проходив у Вінниці, команда Томашпільської територіальної громади в складі Олега Бабина, Валентини Бабин, Богдана  Івасюка та Олександра Недолі з Липівки виборола перше місце в комплексному заліку та перші місця у   своїх вагових категоріях. Забезпечив підготовку  команди та її участь у змаганнях майстер спорту України з гирьового спорту липівчанин Олег Бабин. Команду нагороджено пам’ятним кубком Департаменту гуманітарної політики Вінницької облдержадміністрації, учасників – грамотами та медалями.

08:00 04.11.2021

Держава допоможе кожному малозабезпеченому безробітному, який хоче відкрити власну справу – Марина Лазебна

З січня наступного року держава надаватиме безробітним членам малозабезпечених сімей фінансову допомогу на започаткування власного бізнесу. Допомога надаватиметься в рамках нової бюджетної програми сприяння економічній самостійності малозабезпечених сімей(Рука допомоги).

14:08 02.11.2021