Новини Томашпільської селищної ради

Вітали з Днем Перемоги

Напередодні Великого Дня Перемоги аби вкотре висловити щиру вдячність та повагу до нечисленної нині когорти переможців, які виборювали для нас майбутнє, завітав голова Томашпільської територіальної громади Валерій Немировський разом з військовим комісаром Томашпільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олексієм Томчуком.

08:38 09.05.2021

З Днем пам’яті та примирення! З Днем Перемоги!

Дорогі  ветерани, учасники бойових дій другої світової війни, вдови загиблих і померлих учасників Великої Вітчизняної війни,  шановні земляки!   Все далі й далі відходить від нас незабутня весна 1945 року. Саме з тієї весни  травень асоціюється в нас із днем миру, з Днем Перемоги. Дата 9 травня стала для нас найсвітлішою і найдорожчою, бо в ній воєдино злилися почуття неймовірної гіркоти і болю від втрат, безмежної радості й гордості за свій народ.

14:19 07.05.2021

Війна відгриміла, а пам'ять живе

У ці травневі дні, що мріями багаті, коли щастя вихлюпує з пісень, ми відзначаємо щороку радісний день -  свято Перемоги. Такими словами розпочалися  в нашій територіальній громаді урочистості, приурочені Дню Перемоги над нацистськими загарбниками та День памяті і примирення.

14:13 07.05.2021

Вітання з Днем Перемоги від ГО "Вінницька обласна Рада жінок України

Напередодні Дня Перемоги завітала до нашої територіальної громади керівник Секретаріату громадської ради при Вінницькій обласній раді 8 скликання голова громадської організації «Вінницька обласна Рада жінок України», член Всеукраїнської спілки «Спілка жінок України» Валентина Кичак, аби виконати доручення голови Вінницької облдержадміністрації Сергія Борзова, голови Вінницької обласної ради Вячеслава Соколового та привітати жінок -  учасниць другої світової війни 1939 – 1945 років з прийдешнім святом.

15:36 06.05.2021

«Вінницягаз» проводить інвентаризацію показань лічильників для приведення у відповідність

Із закінченням опалювального сезону АТ «Вінницягаз» проводить інвентаризацію показань газових лічильників споживачів. Щоб привести дані у відповідність до реального споживання, контролери проводять фотофіксацію показань лічильників за допомогою мобільного додатку. Перевірка показань лічильників проводиться з врахуванням епідситуації та вимог карантину.

10:07 30.04.2021

Ямпільське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області інформує

Забезпечення застрахованих осіб реабілітаційним лікуванням – один із напрямів роботи Ямпільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області

10:03 30.04.2021

Дорогі жителі Томашпільської територіальної громади, шановні гості нашого краю, православні християни східного обряду!

Прийміть сердечні вітання зі світлим Христовим Воскресінням. У цей весняний святковий день премудрості й ласки Господньої ми всі відчуваємо свою причетність до великої таємниці вічного життя, що ми – не самотні , що з нами скрізь і всюди – Господь. Цінуймо той великий подвиг нашого Спасителя, який Він здійснив для перемоги світла над темрявою, добра над злом, життя над смертю, віри – над безнадією. Нехай  же благодатна звісточка про Воскресіння Сина Божого навідається в кожну душу та у ваші  оселі, і не  словами, але справами любові, добра та милосердя.

08:43 30.04.2021

Запрошуємо на Великодню виставку

Шановні томашпільчани, гості нашого селища! Запрошуємо вас відвідати Великодню виставку до Свята Пасхи, яка розгорнута в  центрі культури і дозвілля Томашпільської селищної ради. Автор виставкових робіт -  Козачук Ольга Іванівна, талановитий художник, майстер народного живопису з Ракової.

14:44 29.04.2021

«Стратегію розвитку Томашпільської селищної територіальної громади до 2030 року» прийнято

Згідно з розпорядженням селищного голови № 143 від 21 квітня 2021 р. скликано позачергову сесію селищної ради 8 скликання. У її роботі 28  квітня 2021 р. взяли участь 18  депутатів із 26 та запрошені: голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий, голова Тульчинської райдержадміністрації Олександр Гаврилюк, депутат Вінницької обласної ради Віталій Август, керівники підприємств, установ та організацій селищної ради, старости сіл територіальної громади.  Головував на сесії селищний голова Валерій Немировський.

08:32 29.04.2021

Новини спорту

В обласному  чемпіонаті  з волейболу, що відбувся 24 квітня 2021 р. в Шаргороді, взяла участь і команда Томашпільської територіальної громади. Гравці  команди, до якої увійшли Сергій Антонов, Олександр Ратушняк, Максим Пустівий, Владислав Пустівий, Олександр Пустівий,   Денис Тригуб, Вадим Слободянюк, Роман Маркітан, Олег Білоус, виграли у місцевої команди з Мурафи з рахунком 2:1. Гра у відповідь відбудеться 8 травня на спортивній базі в Томашполі. Поїздку команди на змагання до Шаргорода забезпечили селищний голова Валерій Немировський, директор СТОВ «Липівка» Світлана Мельник, дирекція ТОВ «ФІНПРОМ» і староста  с. Комаргород. Готував команду до  поєдинку Василь Поштар.

15:28 27.04.2021